شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلو گیری از بارداری بعد از تماس دستمال آغشته به اسپرم

1. بسلام     من حدود 10 روز پیش رابطه ی جنسی داشتم  که دخول انجام نشد ولی واژنمو با دسمال آغشته به منی پاک کردم بکارتم دارم  میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟؟  راه پیشگیری بعد 10 روز چیه؟   بدون مراجعه به دکتر نمیشه پیش گیری کرد با قرص های سایتوک؟؟     18 سالم هم هست امکان مراجعه به دکتر رو ندارم  تورو خدا کمکم کنید خیلی استرس دارم         حدود 23 24امه ماه پریود میشم   امروز 23 امه   ولی پریود نشدم علائمشم ندارم

2. s4r4 نوشته است: بسلام     من حدود 10 روز پیش رابطه ی جنسی داشتم  که دخول انجام نشد ولی واژنمو با دسمال آغشته به منی پاک کردم بکارتم دارم  میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره؟؟  راه پیشگیری بعد 10 روز چیه؟   بدون مراجعه به دکتر نمیشه پیش گیری کرد با قرص های سایتوک؟؟     18 سالم هم هست امکان مراجعه به دکتر رو ندارم  تورو خدا کمکم کنید خیلی استرس دارم         حدود 23 24امه ماه پریود میشم   امروز 23 امه   ولی پریود نشدم علائمشم ندارم

سلام
    دوست عزیز کار فوق العاده خطرناکی کردی...بعد از 10 روز نمیشه کاری کرد.
    اما در کل احتمال بارداری در رابطه سطحی بدون دخول خیلی ضعیف و نزدیک به صفره...در دستمال آغشته به منی هم، منی به بافت دستمال نفوذ میکنه و قدرت تحرک خودشو از دست میده...در هر صورت احتمال بارداری در شما ضعیفه.
    بهتره اگر تا چند روز دیگه پریود نشدید حتما آزمایش بدید...در حال حاضر هم میتونید از بیبی چک استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید