شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

6 سوال در مورد ریزش مو ؟ (پروپشیا - لیزر - استمنا - رژیم)

1. با عرض ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

1- در مورد شانه هاي ليزري كه مورد تاييد صدا سيما نيز قرار گرفته(چون تو اخبار سراسري 22 به اين مسله اشاره كرد) مفيد است ؟‌آيا ارزش هزينه كردن را دارد ؟‌780 هزار تومان ؟!

2- من الان 1 سال است كه فينا پشيا مصرف مي كنم ضرر نداره اين همه مدت آيا باز هم بايد مصرف كنم؟  
    همچنين از قرص ها و شامپو اكوفان نيز استفاده مي كنم آيا مفيد هستند به عنوان مكمل ويتامين ؟! قرص و يا داروي جديدي نيامده است ؟

3- آخر كلام ريزش مو تا چه سن مي باشد ؟! يعني بعد از چند سالگي ريزش مو كم مي شود؟

4- ارتباط ريزش مو و استمنا چيست ؟  

5- آيا ماده اي براق كننده كه هم براي زيبايي مو باشد مانند واكس مو و.... هم براي تقويت مو وجود دارد
    با توجه به ريشه ضعيف موهاي من اصلا از محصولات مانند آتوسا و... نمي توانم استفاده كنم

6-در صورت امکان یک رژیم معرفی کنید

با تشکر

2. BehroozErudite نوشته است: با عرض ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام
    1- در مورد شانه هاي ليزري كه مورد تاييد صدا سيما نيز قرار گرفته(چون تو اخبار سراسري 22 به اين مسله اشاره كرد) مفيد است ؟‌آيا ارزش هزينه كردن را دارد ؟‌780 هزار تومان ؟!

سلام،
    من تجربه ای در این زمینه ندارم ولی در مطالبی که خواندم اثر آن را مثبت ارزیابی کرده بود.
    BehroozErudite نوشته است: 2- من الان 1 سال است كه فينا پشيا مصرف مي كنم ضرر نداره اين همه مدت آيا باز هم بايد مصرف كنم؟  
    همچنين از قرص ها و شامپو اكوفان نيز استفاده مي كنم آيا مفيد هستند به عنوان مكمل ويتامين ؟! قرص و يا داروي جديدي نيامده است ؟

معمولا درمان دارویی توسط پروپشیا یک روند زمان بر می باشد. برخی عوارض همانند کاهش میل جنسی ممکن است بروز کند. روشها و داروهای مختلفی در بازار وجود دارد که یک متخصص پوست بهتر می تواند شما را راهنمایی کند.
    BehroozErudite نوشته است: 3- آخر كلام ريزش مو تا چه سن مي باشد ؟! يعني بعد از چند سالگي ريزش مو كم مي شود؟

سن خاصی وجود ندارد.
    BehroozErudite نوشته است: 4- ارتباط ريزش مو و استمنا چيست ؟  

ارتباطی ندارد
    BehroozErudite نوشته است: 5- آيا ماده اي براق كننده كه هم براي زيبايي مو باشد مانند واكس مو و.... هم براي تقويت مو وجود دارد
    با توجه به ريشه ضعيف موهاي من اصلا از محصولات مانند آتوسا و... نمي توانم استفاده كنم  

احتمالا وجود دارد، من تجربه خاصی ندارم،می توانید از داروخانه سوال کنید.
    BehroozErudite نوشته است: 6-در صورت امکان یک رژیم معرفی کنید
    با تشکر

رژیِم برای چه منظوری؟

3. با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
    در مورد شانه لیزری لطفا ما را راهنمایی کنید ؟!
    آیا این وسیله با قیمت 635 هزار تومان مورد تایید می باشد و یا همانند دیگر دارو ها می باشد

====
    ویرایش شده توسط مدیریت سایت

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید