شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خون بعد از دخول

1. سلام

با وجود نداشتن پرده بکارت بعد از چندین بار ورود آلت به واژن.بعد از نزدیکی و دخول کامل از من خونی به اندازه 1 سره سوزن در 3 مرحله از واژنم  بود.علت چی میتونه باشه؟ بعد از 1 ساعت بعد از رابطه جنسی هم زیزه دلم درد داشت که بعد از 2 ساعت دردش خوب شد کاملا.1 هفته مونده به زمان پریودم  هست در ضمن(در اولین رابطه جنسیم با دخول کامل آلت از من خونی خارج نشد و بعد از چهارمین رابطه جنسی از من خون خارج شد.به علت نوع پرده هست؟ اگه بله چه نوعه؟ با درد همراه نبود و خون جزعی بود)   (و همیشه در ابتدای ورود آلت به واژنم احساس درد کم و سختیه وارد شدن آلت در ابتدا دارم.طبیعیه؟ پرده من از چه نوعی میتونه باشه؟

ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به بخش مرتبط
    -----------------

2. namarei34 نوشته است: سلام

با وجود نداشتن پرده بکارت بعد از چندین بار ورود آلت به واژن.بعد از نزدیکی و دخول کامل از من خونی به اندازه 1 سره سوزن در 3 مرحله از واژنم  بود.علت چی میتونه باشه؟ بعد از 1 ساعت بعد از رابطه جنسی هم زیزه دلم درد داشت که بعد از 2 ساعت دردش خوب شد کاملا.1 هفته مونده به زمان پریودم  هست در ضمن(در اولین رابطه جنسیم با دخول کامل آلت از من خونی خارج نشد و بعد از چهارمین رابطه جنسی از من خون خارج شد.به علت نوع پرده هست؟ اگه بله چه نوعه؟ با درد همراه نبود و خون جزعی بود)   (و همیشه در ابتدای ورود آلت به واژنم احساس درد کم و سختیه وارد شدن آلت در ابتدا دارم.طبیعیه؟ پرده من از چه نوعی میتونه باشه؟

ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به بخش مرتبط
    -----------------

سلام
    جواب سوال اول: اون خون کم به علت التهابات واژن و پارگی مویرگی بوده و چیز خاصی نیست.
    جواب سوال دوم: بله مربوط به نوع پرده میشه و به احتمال زیاد پرده شما نوعی از انواع پرده ارتجاعی بوده که به سختی پاره میشه و خونریزی هم داره.
    جواب سوال سوم: درد در هنگام ورود آلت به علت تنگ بودن ورودی واژن شما یا قطر زیاد آلت همسرتون هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید