شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علت تاخير و تعجيل در پريودي در زمان اقدام به بارداري ؟

1. باسلام. دوساله و نيمه ازدواج كردم و جديدا من و همسرم دوماهه كه تصميم به بارداري گرفتم. قبل از اين تصميم من هميشه پريوديام منظم بوده اند بجز دي ماه پارسال كه 4 روز با تاخير بود. پريودي هاي بنده 24 روزه مي باشند و 5 روز هم طول مي كشيد. ولي چيزي كه اين دوماهه كه جلوگيري نكردم هست اينه كه پريوديام يه جوري شدن. ماهه پيش قبل از پريودي هفته قبلش حالم خيلي بد بود و نفخ شكم داشتم و يبوست بعد از يه هفته بهتر شدم ولي يه روز زودتر پريودم شروع شد و مدتش هم يجوري بود از 5 روز بيشتر بود و بيشتر لكه بيني بود يعني دو روز اول لكه بود شايدم خون ابه بعد شروع شد پريوديم حدود 2-3 و در  نهايت دوباره با لكه 3-4  روزه تموم شد  حدودا نه روز طول كشيد. ولي قبلانا كه جلوگيري مي كردم با شدت شروع مي شد و بعد كم كم بعد از 5 روز تموم مي شد . حالا اين ماه كه پريود شدم دو روز ديرتر شروع شد فك كردم كه باردار شدم تست بي بي چك استفاده كردم منفي در آمد يعني همون لحظه منفي شد ولي بعد دوسه ساعت كه همسرم اتفاقي ديدش تو حموم گفت دوتا خط شده. بعداز تاخير دوروزه پريود شدم و اين بار دوباره يك روز و نصف لكه خيلي كمه كم بود  قهوه اي و  روز سوم لكه هام يكمي بيشتر شدن و قرمز رنگ. قبلا دل درد اصلا نداشتم ولي الان حتي قبل و بعد از پريودي دل درد مياد.
    روز چهارم بسيار شديد بود بصورتي كه حتي لباسمم اغشته شد و بايد بگم علاوه بر خونريزي همراه با لخته هاي بزرگ مثلا دو مورد اندازه كف دست . خيلي مي ترسم.
    موندم نكنه كيست داشته باشم؟ خيلي مي ترسم لطفا راهنماييم كنيد؟
    ممنون مي شم راهنماييم كنيد.

ما هميشه جلوگيريمون بوسيله كاندوم بوده امكان داره عكس العمل هورموني بدنم باشه اين تاخير و تعجيل. البته بايد بگم من بهمن ماه تست هاي  مربوط به بارداري پاپ اسمير و ...  رو دادم كه الحمدلله مشكلي نداشتم. نياز هست دوباره پيش پزشكم برم و دوباره ازمايش بدم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید