شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل عدم امکان ادرار کردن با مثانه پر

1. سلام
    من دختری 27 ساله هستم یک ماه پیش صبح که بیدار شدم دیدم نمیتونم ادرار کنم با اینکه مثانه کاملا پر بود مجبور به سوند زدن توی بیمارستان شدم
    به بهترین دکترای شهر خودمون رفتم اما با این همه دکتر رفتن و گذشت بیش از یک ماه هنوز نمیتونم ادار کنم و انواع قرص رو دارم میخورم اما فرقی نکردم و خودم سوند نلاتون میزنم
    خواهش میکنم کمکم کنید دیگه خسته شدم دکترهامم به نتیجه ای نرسیدن و سونوگرافی -آزمایش کشت ادرار و خون و قند و عکس رنگی رفتم همه چی سالمه نوار عصب مثانه هم رفتم با وجود 700mm ادرار با نتونستم ادار کنم
    اگه دارویی یا گیاهی و یا روشی هست منو راهنمایی کنیدتا از این مریضی راحت شم
    پیش یه پزشک سنتی هم رفتم میگه اسپاسم مجاری ادرار هست طب سوزنی میکنه اما فعلا که فرقی نداره

منتظر درمان شما هستم

2. سلام
    منم پسری 23ساله هستم که 8سال پیش  تصادف  کردم که مدتیبا سوند تخلیه می کردم که 1سال پیش پیش یک دکتر رفتم حالا تو هفته به چند بار رسیده که دکتر گفته تا یک مدت تمام میشه اگه بخواهین می تونم کمکتون کنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید