شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات ناشی از پر کردن دندان

1. با سلام جوانی 26 ساله هستم حدود سه یا چهار سال قبل به علت درد خفیف و جزیی یکی از دندان های گرد نزد یک دندانپزشک رفتم که پس از معاینه به من گفت دندان های شما گچی هست و باید همشو پر کنی وگرنه تا چند ماه دیگه همشون دچار مشکل میشن و باید عصب کشی کنی که هزینش چند برابره . من هم به دلیل نداشتن آگاهی از اینکه دندان پر شده بیش از سه چهار سال دوام نمی آورد و از ترس خراب شدن دندانهایم در این سن کم حرف ایشان رو قبول کردم و ایشان هم به خوبی متوجه ناآگاهی من بود و هر بار که یکی از دندانهایم را پر میکرد میگفت فلان دندانت هم یک ماه دیگه بیشتر دوام نمیاره الان پر نکنی یک ماه بعد باید عصب کشی بشه و این ترس من رو بیشتر میکرد و باعث میشد هر چی میگه گوش کنم . این پزشک سودجو طی چند نوبت 8 تا از دندانهایم را پر کرد و برای سایر دندانهایم هم نوبت تعیین کرد ولی به دلیل مشکل مالی و ... منصرف شدم

الان تقریبا تمام دندانهایی که پر کرده اطرافش شکسته یا کنده شده و باید کشیده بشه شبها از درد دندان خواب ندارم این پزشک با سواستفاده از ناآگاهی من 8 تا از دندونامو بدون دلیل پر کرد و خدا رو شکر بعدش دیگه نرفتم و اون دندونهایی که بهم نوبت داده بود پر کنم و میگفت تا چند ماه دیگه خراب خواهند شد بعد گذشت اینهمه سال هنوز کاملا سالم و مثل قبل هستن و هیچ مشکلی ندارن ولی بقیه که پر کرده تقریبا همشون دارن خراب میشن دوتاش که باید فورا کشیده بشه از بس درد زیاد دارم بقیه هم هنوز درد نداره زیاد ولی در حال نابودی هستن

آیا میتونم از دکتر مربوطه شکایت کنم ؟؟

خواهشا کمک کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید