شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص لیوتیرونید و مصرف بیش از حد آن

1. با سلام و خسته نباشید.

بنده مدتی باشگاه بدنسازی رفتم قبل از آن خیلی ورزش می کردم اما تاثیری به آن صورت روی بدنم نداشت. متاسفانه من سینه های بزرگ مردانه دارم. در حدی که این اواخر دکتر رفتم گفت که بهتره عملش کنی. اما هنوز این کارو نکردم.

به همین دلیل بعد از دو ماه ورزش تو باشگاه بدنسازی تصمیم گرفتم دارو مصرف کنم اول دارویی به اسم کنل بترول استفاده کردم که موجب لاغری میشد. اما نتیجه نگرفتم و رفتم سراغ لیوتیرونین و این قرص رو به صوت هرمی چند روز اول روزی یک عدد و تا روزی هشت عدد از این قرص رو مصرف کردم و دو باره به صورت هرمی اومدم پایین تا دوماه من به اوج هشت تایی رسیدم و اخراش در روزی سه عدد ولش کردم.

دکتر رفتم و جواب آزمایش هام عادی بود و غده ها مشکلی نداشتن. اما بعضی وقتا دچار تپش شدید در رگ ها مخوصا رگ های سرم میشم و بعضی وقتا می ترسم. در حال حاضر هم دچار لرزش دست و بدن خفیف هستم

به نظرتون پیش چه پزشکی برمو چه کاری رو باید انجام بدم

چون پیش هر پزشکی میرم سریع یه آزمایش تیروئید میزنه بعد میگه چیزیت نیست!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید