شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل هورمونی و سینه کوچک

1. با سلام. دختری 24 ساله هستم. قد 160 و وزن 50 . سینه های کوچکی دارم . اما موهای زاید من زیاد است حتی اطراف نوک سینه هم تعداد زیادی موی زخیم دارم. برای ازدواج این مساله برایم مشکل ساز میشود.  میخواستم ببینم علت کوچکی سینه من هورمونی هست؟ ایا قابل حل است؟
    با تشکر

2. viuna77 نوشته است: با سلام. دختری 24 ساله هستم. قد 160 و وزن 50 . سینه های کوچکی دارم . اما موهای زاید من زیاد است حتی اطراف نوک سینه هم تعداد زیادی موی زخیم دارم. برای ازدواج این مساله برایم مشکل ساز میشود.  میخواستم ببینم علت کوچکی سینه من هورمونی هست؟ ایا قابل حل است؟
    با تشکر

سلام
    دوست خوبم کوچکی سینه مشکل نیست بلکه کوچکي آن مربوط به خیلی از عوامل میشه....رشد سینه در زمان بلوغ خواهد بود و عواملی از قبیل تغذیه، ژنتیک، ورزش، اسکلت و استخوان بندی بدن و ...در رشد اون موثر هستند.
    در زمان شیردهی حجم سینه به واسطه غدد شیری کمی بزرگتر خواهد شد....بطور کلی اگر از این مورد رنج میبرید بهتره قبل از هر کاری با پزشک مشورت کنید...چون در حال حاضر تنها روش موثر بزرگ شدن سینه جراحی هست که مشکلات و عوارض خاص خودش را داره.
    موهای زائد یا ضخیم مربوط به هورمونها میشه، یعنی به طریقی یا البته ژنتیکی و ارثی هورمون مردانه وارد بدن شما شده و البته در این مورد هم بهتره با پزشک مشورت کنید..بهترین روش از بین بردن موهای زائد در حال حاضر لیزر هست.

3. arezuu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من رفتم آزمایش تیرویید دادم و معلوم شد ک کم کاری تیرویید دارم

از وقتی که لووتیروکسین سدیم میخورم روزی چند بار استفراغ دارم که فقط آب زرد و تلخ هستش اونم به مقدار زیاد

میخواستم ببینم طبیعی هس یا نه؟ ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید