شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهم خوردن تنظیم قاعدگی ربطی به زخم دهانه رحم دارد؟

1. با سلام تقریبا 4 ماه ازدواج کردم
    در دوران مجردی پریودی مرتب ولی با درد بسیار زیاد داشتم.
    و بعد از ازدواج 2 ماه اول مثل سابق بودم اما بعد از آن درد دوران قاعدگی کاملا برطرف شد بدون خوردن دارویی!!! ولی تنظیم قاعدگی بهم خود و در ماه 2 بار میشم....
    و بین این دوماه حین نزدیکی ترشح قهوه ای میدیدم به دکتر مراجعه کردم بعد از معاینه گفت که رحم زخم شده و قارچ روش نشسته قرص فلوکونازول به همراه پمادکلوتریمازول 2% تجویز کرد و گفت بعد از 1 هفته برای گرفتن تست پاپ اسمیر مراجعه کنم و کار فریز انجام بده....
    من خیلی نگرانم میشه در این رابطه راهنمایی بفرمایید... آیا احتمال سرطانی شدن وجود داره؟
    و آیا این زخم ربطی به بهم خوردن دوران قاعدگی داره؟

2. sssssoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقا دکتر حدود سیزده روزه پریودیم عقب افتاده و تا الان همه نوع داروی گیاهی قاعده آور رو مصرف کردم ولی فایده نداشته پریودیام نامنظم بوده ولی نه اینقدر زیاد ازدواجم نکردم آیا از کیسته؟؟

3. sssssoo نوشته است: سلام آقا دکتر حدود سیزده روزه پریودیم عقب افتاده و تا الان همه نوع داروی گیاهی قاعده آور رو مصرف کردم ولی فایده نداشته پریودیام نامنظم بوده ولی نه اینقدر زیاد ازدواجم نکردم آیا از کیسته؟؟

سلام
    دوست عزیز بهتره هر چه زودتر به پزشک مراجعه کنید تا با معاینه یا آزمایش و سونوگرافی علت اصلی این تاخیر مشخص بشه و زودتر درمان بشید....به احتمال زیاد باید کیست باشه.

4. sssssoo

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام من پانزده روزه پریودیم عقب افتاده و سونوگرافی انجام دادم و تخمدان ها نرمال بود و ضخامت اندومتر 9/5 میلیمتر است و امروز پریود شدم ولی در آخر سونوگرافی نوشته مایع ازاد لگنی خفیف تا متوسط است آیا این خطرناکه؟  عقب افتادن پریودیم از همین موضوع بوده؟

5. sssssoo نوشته است: با سلام من پانزده روزه پریودیم عقب افتاده و سونوگرافی انجام دادم و تخمدان ها نرمال بود و ضخامت اندومتر 9/5 میلیمتر است و امروز پریود شدم ولی در آخر سونوگرافی نوشته مایع ازاد لگنی خفیف تا متوسط است آیا این خطرناکه؟  عقب افتادن پریودیم از همین موضوع بوده؟

سلام
    دوست عزیز
    مقدار کم مایع لگنی طبیعی است ولی باید توسط پزشک بررسی شود تا از وجود عدم عفونت و عوامل دیگر در لگن اطمینان حاصل شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید