شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریزش مو بعد از اصلاح

1. سلام من وقتی ۱۵سالم بود تصادف کردم و به مدت بیست روز سرم رو نشستم سرم رو واکس کرده بودم بعد بیست روز ک تونستم خودمو تکون بدم موهام فاجعه بار ریزش کرد بعد از این جریان موهام مدام کم پشت و کم پشت تر میشد و همیشه یه لایه چرک رو سرم رو میگرفت ک خیلی چرب بود گاهی خاکستری بود و گاهی هم شبیه روغن بود خلاصه من مدام هر روز سرمو میشتم اگ نمیشستم گروه ب ریزش میکرد الان از اون حادثه ۱۰سال میگذره اما هنوز ریزش دارم
    لام ب ذکره بگم که من یه مدتیه شکست عشقی خوردم و دچار افسردگی شدید شدم که تو یک ماه هفت کیلو کم کردم اما سوال مهم من اینه که تا موهام بلنده ریزش تقرببا صفر تار مو هست اما با اصلاح موی سر ریزشم بعد از سه روز شروع میشهو تا مدتها ادامه پیدا میکنه چند وقتیه ک تو پوست سرم احساس سوزش میکنم من چکار کنم

2. amirrhosein نوشته است: سلام من وقتی ۱۵سالم بود تصادف کردم و به مدت بیست روز سرم رو نشستم سرم رو واکس کرده بودم بعد بیست روز ک تونستم خودمو تکون بدم موهام فاجعه بار ریزش کرد بعد از این جریان موهام مدام کم پشت و کم پشت تر میشد و همیشه یه لایه چرک رو سرم رو میگرفت ک خیلی چرب بود گاهی خاکستری بود و گاهی هم شبیه روغن بود خلاصه من مدام هر روز سرمو میشتم اگ نمیشستم گروه ب ریزش میکرد الان از اون حادثه ۱۰سال میگذره اما هنوز ریزش دارم
    لام ب ذکره بگم که من یه مدتیه شکست عشقی خوردم و دچار افسردگی شدید شدم که تو یک ماه هفت کیلو کم کردم اما سوال مهم من اینه که تا موهام بلنده ریزش تقرببا صفر تار مو هست اما با اصلاح موی سر ریزشم بعد از سه روز شروع میشهو تا مدتها ادامه پیدا میکنه چند وقتیه ک تو پوست سرم احساس سوزش میکنم من چکار کنم

سلام
    دوست عزیز در این سایت پزشک متخصص پوست و مو وجود نداره که شما را راهنمایی کنه ضمن اینکه از پشت مانیتور و بدون معاینه هم نمیتوان نظری داد.
    پیشنهاد میکنم هرچه زودتر به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه و شرح حالتون را بازگو کنید.
    لازم به ذکر هست که مشکلات روحی روانی تاثیر مستقیم بر این مورد داره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید