شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در ایجاد رابطه

1. با سلام و خسته نباشید
    من 22 سالمه و سه ماهه ک ازدواج کردم. راستش من مشکل دخول دارم، نوع پرده ام حلقوی هستش دکتر اولش ک رفتم گفت نوع پردت حلقوی هس و درد و خونریزی نخاهی داشت اگه هم باشه خیلی کم هس! ولی من الان سه ماهه ک مشکل دخول دارم. تو این سه ماه بیشتر از ده بار با نامزدم رابطه داشتم و هر دفعه ک سعی کردیم عمل دخول رو انجام بدیم نشده و اصلا تو نمیره فقط سرش به زور داخل واژنم میشه ک اونم به شدت درد داره و هردفعه از درد گریه میکنم و خودمو عقب میکشم و دیگه نمیزارم ادامه بده! هردفعه هم خونریزی دارم گاهی کم و گاهی زیاد! نامزدم انگشتشو داخل واژنم میکنه ک راحت میره تو و درد ندارم ولی بازم کم خونریزی میکنم ولی آلتش به هیچ وجه نمیره تو! درضمن من لاغر و ریزه ام قدم 160 وزنمم 47 کیلو هس. نامزدمم هیکلی هس و فک کنم آلتش سایزش بزرگ هس! خواهش میکنم بگید ک من چیکار باید بکنم بدجور نگرانم و از رابطه جنسی هم بیزار شدم و تا نامزدم میخاد بهونه میارم و میترسم و میگم نه! مشکل خشکی واژن هم ندارم!

2. IR_mahsa72 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من 22 سالمه و سه ماهه ک ازدواج کردم. راستش من مشکل دخول دارم، نوع پرده ام حلقوی هستش دکتر اولش ک رفتم گفت نوع پردت حلقوی هس و درد و خونریزی نخاهی داشت اگه هم باشه خیلی کم هس! ولی من الان سه ماهه ک مشکل دخول دارم. تو این سه ماه بیشتر از ده بار با نامزدم رابطه داشتم و هر دفعه ک سعی کردیم عمل دخول رو انجام بدیم نشده و اصلا تو نمیره فقط سرش به زور داخل واژنم میشه ک اونم به شدت درد داره و هردفعه از درد گریه میکنم و خودمو عقب میکشم و دیگه نمیزارم ادامه بده! هردفعه هم خونریزی دارم گاهی کم و گاهی زیاد! نامزدم انگشتشو داخل واژنم میکنه ک راحت میره تو و درد ندارم ولی بازم کم خونریزی میکنم ولی آلتش به هیچ وجه نمیره تو! درضمن من لاغر و ریزه ام قدم 160 وزنمم 47 کیلو هس. نامزدمم هیکلی هس و فک کنم آلتش سایزش بزرگ هس! خواهش میکنم بگید ک من چیکار باید بکنم بدجور نگرانم و از رابطه جنسی هم بیزار شدم و تا نامزدم میخاد بهونه میارم و میترسم و میگم نه! مشکل خشکی واژن هم ندارم!

مشکل اصلی احتمالاً به همین ترس و نگرانی شما برمی‌گرده که ناخودآگاه بدنتون عکس‌العمل منفی نشون می‌ده.
    در مرحله‌ی اول این اعتقاد و تفکر رو که «من مشکل دارم» از ذهنتون خارج کنید. بسیار طبیعیه اولین دخول راحت نباشه. به هر حال اتفاقیه که تا به حال براتون نیفتاده و طبیعتاً بدنتون به صورت یک اتفاق جدید باهاش برخورد می‌کنه. برای راحت شدن این اتفاق لازمه که شما ذهنتون رو در موردش مثبت نگه دارید. به چیزهای خوبش فکر کنید. به این که چقدر علاقه دارید این اتفاق بیفته، به علاقه‌تون به همسرتون که این اتفاق نزدیک‌ترین حالتیه که دو نفر می‌تونن با هم داشته باشن و ...
    حتماً باید همسرتون صبر و حوصله به خرج بده. معاشقه قبل از انجام دخول به مدت کافی صورت بگیره و تلاش برای دخول هم بسیار با آرامی انجام بشه و اصراری هم بر اتفاق افتادنش نباشه.
    شرایط رابطه رو به نحوی در نظر بگیرید که بیشترین آرامش رو داشته باشید. محل رابطه، زمانش، آرامش فکری، نور، صدا و ...

نهایتاً اگه هم‌چنان مشکل پابرجا بود، باز هم نگران نباشید. به پزشک مراجعه کنید. ممکنه بکارتتون از نوع ارتجاعی باشه و در این صورت پزشک به راحتی می‌تونه براتون بکارت رو از بین ببره. جهت اطمینان از این که چقدر این مشکل جنبه‌ی فیزیکی داره هم اول به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    باید با حوصله زیاد واول معاشقه انجام بدین تا خشکی ان رفع  خیس بشود بعد دخول انجام شود  
    ودر مرحله بعد باید به دکتر مرا جعه نمایید

4. خیلی ممنون ک جواب دادین
    امکانش هس ک من مشکل فیزیکی داشته باشم؟ چون احساس میکنم آلت همسرم نسبت به داخل واژنم بزرگ هستش! هرچند همسرم میگه نه استاندارد هست! برم دکتر میتونه کمکم کنه یا نه باید درد رو تحمل کنم؟

5. IR_mahsa72 نوشته است: خیلی ممنون ک جواب دادین
    امکانش هس ک من مشکل فیزیکی داشته باشم؟ چون احساس میکنم آلت همسرم نسبت به داخل واژنم بزرگ هستش! هرچند همسرم میگه نه استاندارد هست! برم دکتر میتونه کمکم کنه یا نه باید درد رو تحمل کنم؟

خیر
    واژن بافتش به گونه‌ایه که با ورود آلت باز می‌شه و متناسب با اندازه‌ی اون تغییر اندازه می‌ده.
    در هر حال، اگه موارد فوق رو انجام دادید و مشکل پابرجا بود حتماً به پزشک مراجعه کنید. مشکلتون حل خواهد شد، نگران نباشید.

6. سلام.ممنون میشم به این سوال بنده هم پاسخ بدید. من تفاوت فیزیکی زیادی با دختر مورد علاقم دارم. تقزیبا چهل سانت اختلاف قدی و حدودد چهل کیلو وزن بیشتر . این مساله ممکنه توی برقرای رابطه ما در درازمدت مشکل جدی ایجاد کنه؟ مشکلی مثل فشار زیاد برای طرف مقابلم ؟ یا عدم لذت برای هر دوی ما ؟

7. سلام خسته نباشید من دوساله وخورده ای ازدواج کردم واز همان دوران عقد هم رابطه ازجلوداشتم وهیچ مشکلی هم نداشتیم وبه نظرخودم من وهمسرم در رابطه بهترین بودیم اما طی دو رابطه ی اخرم در حین رابطه به من احساس ادرار دست میده ولی فقط یه احساسه چون وقتی رابطه تموم میشه باخروج الت من دیگه اون حسو ندارم وتا الان هم اینجوری نشدم نمیدونم چرا اینجوری میشم و وقتی این حالت به من دست میده من به کل حواسم از رابطه پرت میشه ولذت کافی نداره برام میشه راهنماییم کنید ایا مشکل خاصیه.

8. ehsan1992 نوشته است: سلام.ممنون میشم به این سوال بنده هم پاسخ بدید. من تفاوت فیزیکی زیادی با دختر مورد علاقم دارم. تقزیبا چهل سانت اختلاف قدی و حدودد چهل کیلو وزن بیشتر . این مساله ممکنه توی برقرای رابطه ما در درازمدت مشکل جدی ایجاد کنه؟ مشکلی مثل فشار زیاد برای طرف مقابلم ؟ یا عدم لذت برای هر دوی ما ؟

سلام
    بیشتر از مشکلات جسمی ممکنه مشکل روحی ایجاد کنه.
    بنده پیشنهاد میکنم با مشاور حتما یک قرار ملاقات داشته باشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  9. NARGES2121 نوشته است: سلام خسته نباشید من دوساله وخورده ای ازدواج کردم واز همان دوران عقد هم رابطه ازجلوداشتم وهیچ مشکلی هم نداشتیم وبه نظرخودم من وهمسرم در رابطه بهترین بودیم اما طی دو رابطه ی اخرم در حین رابطه به من احساس ادرار دست میده ولی فقط یه احساسه چون وقتی رابطه تموم میشه باخروج الت من دیگه اون حسو ندارم وتا الان هم اینجوری نشدم نمیدونم چرا اینجوری میشم و وقتی این حالت به من دست میده من به کل حواسم از رابطه پرت میشه ولذت کافی نداره برام میشه راهنماییم کنید ایا مشکل خاصیه.

به نظرم به پزشک مراجعه کنيد شايد عفونتی ايجاد شده باشد. البته شايد هم فقط يک تغيير شکل در آلت شما باشد که باعث تحريک آن قسمت خاص می شود.

به هر حال به پزشک مراجعه شود بهتر است.

10. NARGES2121 نوشته است: سلام خسته نباشید من دوساله وخورده ای ازدواج کردم واز همان دوران عقد هم رابطه ازجلوداشتم وهیچ مشکلی هم نداشتیم وبه نظرخودم من وهمسرم در رابطه بهترین بودیم اما طی دو رابطه ی اخرم در حین رابطه به من احساس ادرار دست میده ولی فقط یه احساسه چون وقتی رابطه تموم میشه باخروج الت من دیگه اون حسو ندارم وتا الان هم اینجوری نشدم نمیدونم چرا اینجوری میشم و وقتی این حالت به من دست میده من به کل حواسم از رابطه پرت میشه ولذت کافی نداره برام میشه راهنماییم کنید ایا مشکل خاصیه.

يک مورد ديگه رو هم مطرح کنم، با همسرتون قرار بزاريد و يک جايي مثل حمام دخول رو انجام بديد و وقتی اين حالت بهتون دست داد اجازه بديد که ادرار اتفاق بيافته ، احتمال اينکه اين موضوع نوعی ارگاسم رو در شما ايجاد کنه هم وجود داره.

11. سلام .ببخشید من تازه عضو سایت شدم .پرده بکارت من حلقوی است هنگام رابطه ۲ تا مشکل دارم یکی اینکه در دهانه واژنم احساس سوزش دارم و اینکه خیلی زیاد خیس میشم که اصلا دخول رو احساس نمیکنم و این دو مشکل باعث میشه که ارضا نشم .ممنون میشم جواب منو بدید.

12. sara3584 نوشته است: سلام .ببخشید من تازه عضو سایت شدم .پرده بکارت من حلقوی است هنگام رابطه ۲ تا مشکل دارم یکی اینکه در دهانه واژنم احساس سوزش دارم و اینکه خیلی زیاد خیس میشم که اصلا دخول رو احساس نمیکنم و این دو مشکل باعث میشه که ارضا نشم .ممنون میشم جواب منو بدید.

دوست عزيز

در مورد سوزش دهانه واژن احتمالش هست که يک زخم کوچک در پايين ورودی واژن شما ايجاد شده باشه که اگر در هنگام دخول از عقب به واژن اين سوزش را نداريد حدس من درست است.

يک مدت دخول انجام ندهيد تا اين زخم ظريف التيام يابد يا فقط از عقب، دخول به واژن را انجام دهيد

در مورد خيسی زياد مشکلی نيست و نشانه سلامت شماست
    می توانيد برای احساس بهتر آلت ايشان تمرينات کگل را انجام دهيد تا ماهيچه های ديواره های واژن شما قوی تر و تنگ تر گردند.

تمرينات کگل در تمام روز و شب با انقباض ديواره ها و رها کردن آنها به طور مکرر قابل انجام است در اين مورد در اينترنت مطلب وجود دارد

شاداب باشيد

13. سلام
    خواهش می کنم به سوال من جواب بدید .
    من قبلاها خودارضایی می کردم ولی از اینها که بگذریم خیلی دوست دارم موقع رابطه حتما ارضا بشم .
    هیچ آبی که خارج نمی شه، لذت چندانی هم ندارم .
    فقط مگر اینکه همون موقع خودمو مثل ارضا کنم و الکی بگم که ارضا شدم .
    در ضمن کیست تخمدان هم دارم ولی نمی خوام جوابم این باشه که بخاطر این بیماری چنین اتفاقی افتاده .
    لطفا کمکم کنید .

14. 441240 نوشته است: سلام
    خواهش می کنم به سوال من جواب بدید .
    من قبلاها خودارضایی می کردم ولی از اینها که بگذریم خیلی دوست دارم موقع رابطه حتما ارضا بشم .
    هیچ آبی که خارج نمی شه، لذت چندانی هم ندارم .
    فقط مگر اینکه همون موقع خودمو مثل ارضا کنم و الکی بگم که ارضا شدم .
    در ضمن کیست تخمدان هم دارم ولی نمی خوام جوابم این باشه که بخاطر این بیماری چنین اتفاقی افتاده .
    لطفا کمکم کنید .

کیستتون و تغییرات هورمونیتون دلیل هست در مورد مشکل اما نه به صورتی که شما جناییش کردید
    ابتدا در حل و رفع مشکل کیست گام بردارید
    ارضا بیشتر معقوله روانی محسوب میشه تا فیزیکی
    مسائل فیزیکی در ارتباط موفق دخیل هستن اما 20% تا 30% در ارضای نهایی دخیل اند
    شما ابتدا سعی کنید حالات روحی خودتون رو برای حل مشکل تنظیم کنید
    افکار اینکه حتما باید ترشح داشته باشید تا بفهمید ارضا شدید رو هم بریزید دور
    ترشح دال بر ارضا نیست داشتن ترشح و امدن بیرون آن با فشار میشه گفت بهش میگن سوپر ارضا یعنی شما 80% در رابطه ارضا شدید بدون ترشح یا بهتر بگم 100% اما ترشح با فشار داشته باشید به اوج ارگاسم و 120% ارضای جنسی رسیدید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  15. من می خوام مثل همون قسمت آخری که گفتید باشم .
    بله تا حدودی تمرکز ندارم .
    هم موقع رابطه جنسی هم وقتهای دیگه حتی موقع خواب
    فقط تو تمام رابطه ای که داشتم یکبار ترشح بود نمی دونم چرا
    من واسه چندتا رابطه اول از مطالب همین سایت کمک گرفتم، شاید زیاد رابطمون موفق نباشه .
    نمی دونم ازش بخوام چیکار کنه .
    خیلی میترسم سرد بشه .
    می دونم که قبلاها شوهرم فیلمهای س و پ ر رو میدیده ،
    میگم شاید فکر کنه چرا من مثل اونها نیستم .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید