شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راست شدن آلت تناسلی در خواب

1. با سلام. من یه مشکلی داشتم که از بابتش رنج میبرم. خاستم اگه کسی میتونه کمک کنه.

من همیشه و بلا اسثنا در خواب آلت تناسلیم راست میشه. این امر باعث میشه وقتی جایی مثلا مهمونی میرم و خونه فامیل یا دوستام شبو استراحت میکنم احساس شرمندگی و خجالت بکنم. فرض کنید شما خابیدید آلت تناسلیتونم راست شده و از روی پتو بقیه میبینن و میفهمن. و اینکه آلت تناسلیم نسبتا کلفت هست و تا حدی دراز. که برام خیلی عذاب آور و شرمنده کننده شده. فیلم غیر اخلاقی هم نگاه نمیکنم. لطفا اگه میتونید کمکم کنید تا این مشکل رو حل کنم. چون باعث شده مقداری گوشه گیر و منزوی بشم و حتی المکان از خوابیدن خونه دیگران خودداری میکنم که کسی صحنه رو نبینه و منم شرمنده بشم.

با تشکر

2. همه پسرعای دنیا این واکنش و دارن و جای نگرانی نیس تا جایی ک اطلاع دارم  سالم بودن سیستم تناسلیت و نشون میده و اگه هم نشه بده من خودمم این طوری ام نگران نباش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mi3agh نوشته است: همه پسرعای دنیا این واکنش و دارن و جای نگرانی نیس تا جایی ک اطلاع دارم  سالم بودن سیستم تناسلیت و نشون میده و اگه هم نشه بده من خودمم این طوری ام نگران نباش

اما من فکر میکنم که از حالت طبیعی دیگه خارج شدم. بخصوص اینکه وقتی با دیگران خودمو مقایسه میکنم می بینم اونا اصلا اینجوری نیستن مثل هم اتاقی هام که وقتی خوابن مدام نگاشون میکنم ببینم اونام مثل منن یا نه. و این مشکل تبدیل به یه عامل تمسخر من توسط دوستام تبدیل شده. من حدس میزنم که یه مسئله روحی یا روانی باشه شایدم یه حساسیت. مطلب هم زیاد جستجو کردم اما چیز بدردبخوری پیدا نکردم.

4. farz_ahmadi68 نوشته است:
    mi3agh نوشته است: همه پسرعای دنیا این واکنش و دارن و جای نگرانی نیس تا جایی ک اطلاع دارم  سالم بودن سیستم تناسلیت و نشون میده و اگه هم نشه بده من خودمم این طوری ام نگران نباش

اما من فکر میکنم که از حالت طبیعی دیگه خارج شدم. بخصوص اینکه وقتی با دیگران خودمو مقایسه میکنم می بینم اونا اصلا اینجوری نیستن مثل هم اتاقی هام که وقتی خوابن مدام نگاشون میکنم ببینم اونام مثل منن یا نه. و این مشکل تبدیل به یه عامل تمسخر من توسط دوستام تبدیل شده. من حدس میزنم که یه مسئله روحی یا روانی باشه شایدم یه حساسیت. مطلب هم زیاد جستجو کردم اما چیز بدردبخوری پیدا نکردم.

بزار ی چی بگم ی نمه بخندی مال من حدودا ساعت های 3 ...5....7 واکنش نشون میده اگه بیشتر توی رخت خوب باشم ساعت 9 هم شده .... من ک مشکلی ندارم زیادم استرس نداشته باش رفیق

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید