شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشاوره در خصوص ادامه و یا قطع مصرف قرص کلشی سین برای اقدام به بارداری

1. سلام آقای دکتر
    ممنون از وقتی که برای پاسخگویی صرف می کنید. من مدت 7 سال است که به بیماری تب مدیترانه ای مبتلا هستم . از 4 سال پیش شروع به خوردن قرص کلشی سین روزی نصف قرص کرده ام. فرزند اولم و قبل از شروع مصرف قرص ها باردار و به د نیا اوردم. در حال حاضر قصد بارداری مجدد دارم. ایا باید مصرف قرص رو قطع کنم؟ چه مدت از زمان قطع قرص تا اقدام برای بارداری باید فاصله باشد؟ و اینکه من باید تحت نظر چه متخصصی باشم برای این بیماری؟
    ممنونم

2. nedaiii نوشته است: ایا باید مصرف قرص رو قطع کنم؟

سلام،
    خیر شما نباید مصرف کلشی سین را قطع کنید.
    nedaiii نوشته است: چه مدت از زمان قطع قرص تا اقدام برای بارداری باید فاصله باشد؟

باید در حین بارداری به مصرف این قرص ادامه بدهید چون در صورت قطع مصرف ممکن است دچار حمله شوید و این اتفاق برای بارداری شما خطرساز خواهد بود. مصرف کلشی سین برای تب مدیترانه ای، تاثیری بر نتیجه حاملگی ندارد.
    nedaiii نوشته است: من باید تحت نظر چه متخصصی باشم برای این بیماری؟

برای زمان مناسب جهت آمنیوسنتز و کاریوتایپ با پزشک متخصص زنان و یا روماتولوژی مشورت نمایید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید