شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغری و شکل آلت تناسلی

1. night93

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید دوستان سوالی دارم ازتون راستش من چند وقتی میشه نامزد کردم ولی خوب راستش میدونید من 52 کیلو وزنم بعد آلت تناسلیم خیلی لاغر بعد لبه های آلتم بزرگن و چون آلتم لاغره یه جوریه به نظرتون چکار کنم؟؟؟
    یه راحل بدین که نیاز به دکتر نباشه

2. night93 نوشته است: سلام ببخشید دوستان سوالی دارم ازتون راستش من چند وقتی میشه نامزد کردم ولی خوب راستش میدونید من 52 کیلو وزنم بعد آلت تناسلیم خیلی لاغر بعد لبه های آلتم بزرگن و چون آلتم لاغره یه جوریه به نظرتون چکار کنم؟؟؟
    یه راحل بدین که نیاز به دکتر نباشه

سلام
    شما خانوم هستید...52 کیلو وزن طبیعیه مشکلی هم نداره که فک کنید لاغر هستید من خودم 49 کیلو وزنمه قدم 168 تازه رژیمم هستم!!!!!!!
    لبه های الت طبیعی بزرگن یعنی وقتی ادم به سن بلوغ میرسه به طور طبیعی شکل الت نسبت به قبلش عوض میشه و لبه هاش بزرگتر به نظر میرسن... تو خانوما طبیعیه... فک نکنید چون به قول خودتون فک میکنید لاغرید این شکلیه... اینقد وسواس نداشته باشید نهایتا اگه فک میکنید به خاطر لاغریتونه چاق شید... یا اگه امکانش براتون هست یه نوع عمل زیبایی هم برای الت تناسلی هست... (پرینورافی اگه اشتباه نکنم)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. شما وزن و شکل آلتتون کاملا طبیعیه.. تنها کاری که باید انجام بدید لذت بردن از زندگیه..

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید