شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه سفید در گلو

1. با سلام خدمت عزیزان
    من ته گلوم ، تقریبا زیر لوزه هام یکمی سفیدی میبینم ، شکل این سفیدی برجسته مانند نیست و مثل اینکه جزو خود بافت گلو هست . البته کمی هم التهاب انگار وجود داره اون قسمت . اینم بگم که فکر کنم این لکه سفید رو سالهاست که من تو گلوم دارم و اهمیتی بهش نمیدادم ، من 27 سال دارم و شاید بالای 6-7 ساله که این لکه تو گلوی من هست . نه درد داره و نه بزرگ میشه و نه کوچیک . البته شاید دلیل اهمیت ندادنم به این سفیدی گلو ترس از برخی بیماری ها بوده باشه ، که میدونم بهانه احمقانه ای هست Smile
    لطفا دوستان عزیز در این مورد راهنمایی کنن یا حداقل قوت قلبی بدن که برم پیش یه متخصص .

2. bahman11 نوشته است: با سلام خدمت عزیزان
    من ته گلوم ، تقریبا زیر لوزه هام یکمی سفیدی میبینم ، شکل این سفیدی برجسته مانند نیست و مثل اینکه جزو خود بافت گلو هست . البته کمی هم التهاب انگار وجود داره اون قسمت . اینم بگم که فکر کنم این لکه سفید رو سالهاست که من تو گلوم دارم و اهمیتی بهش نمیدادم ، من 27 سال دارم و شاید بالای 6-7 ساله که این لکه تو گلوی من هست . نه درد داره و نه بزرگ میشه و نه کوچیک . البته شاید دلیل اهمیت ندادنم به این سفیدی گلو ترس از برخی بیماری ها بوده باشه ، که میدونم بهانه احمقانه ای هست Smile
    لطفا دوستان عزیز در این مورد راهنمایی کنن یا حداقل قوت قلبی بدن که برم پیش یه متخصص .

سلام
    دوست عزیز شاید این لکه سفید یه جور خلط یا عفونت باشه....در اکثر افرادی که سینوزیت دارند یا سرماخوردگیهایی دارند که به گلوشون سرایت میکنه این خلط وجود داره که حتی بعد از درمان هم ممکنه یه اثری از خودش باقی بذاره بدون هیچ دردی.
    پیشنهاد میکنم حتما به پزشک متخصص گوش حلق و بینی مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید