شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آزمایش ایدز بعد از دو سه بار رابطه جنسی کامل

1. سلام
    این سوال خودم نیس....
    دوستم چند وقت (حدود دو ماه) با یه خانوم هرجایییی رابطه جنسی کامل (بدون روش جلوگیری طبیعی) داشته اونم 2 تا 3 بار در هفته بعد چند روز پیش به خانومه شک میکنه میرن ازمایش خون میدن خانومه hiv مثبت میشه دوست من hiv منفی!!!!!!!
    بعد الان نگرانه میگه نمیشه....جور در نمیاد.... امکانش هست ازمایش خون اشتباه باشه جوابش و باید دوباره تکرار بشه...
    بعد اونجام که گفته دوباره ازمایش بگیرین گفتن 3 ماه دیگه....
    امکانش هست مبتلا باشه ولی تو ازمایش مشخص نباشه...

2. Ms_andia نوشته است: سلام
    این سوال خودم نیس....
    دوستم چند وقت (حدود دو ماه) با یه خانوم هرجایییی رابطه جنسی کامل (بدون روش جلوگیری طبیعی) داشته اونم 2 تا 3 بار در هفته بعد چند روز پیش به خانومه شک میکنه میرن ازمایش خون میدن خانومه hiv مثبت میشه دوست من hiv منفی!!!!!!!
    بعد الان نگرانه میگه نمیشه....جور در نمیاد.... امکانش هست ازمایش خون اشتباه باشه جوابش و باید دوباره تکرار بشه...
    بعد اونجام که گفته دوباره ازمایش بگیرین گفتن 3 ماه دیگه....
    امکانش هست مبتلا باشه ولی تو ازمایش مشخص نباشه...

سلام
    ویروس اچ آی وی شش ماه تا یک سال در بدن بصورت مخفی میمونه و بعد کم کم ظاهر میشه.
    بله ممکنه الان آزمایش چیزی نشون نده....باید صبر کنه تا چند ماه دیگه ببینه چی پیش میاد و بعد آزمایش بده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

من چند سوال داشتم ممنونم میشم از پاسختون
    1- من چند سال پیش تاتو کردم مجددا هم تو اسفند ماه تاتو کردم ابروهامو هر بار از سوزن استریل استفاد شده که بار دوم پس از تاتو به خودم دادن امکان ایدز هست  با تاتو هست ؟ آخه دهانم 2 تا  آفت زده و نگرانم ؟
    2- اینکه من چند روز پیش بازار رفته بودم لای یکی از لباسها یه سنجاق قفلی باز شده بود داخل دستم رفت نگرانم ایدز گرفته باشم ؟ آزمایش ایدز بدم ؟ خیلی میترسم ؟
    و سوال آخرم مربوط میشه به اینکه من دو تا قرص فلوکستین و کلو میپرامین استفاده میکنم از زمان استفاده ارضا نمیشم دیگه به هیچ طریقی و اینکه این بار پریودم در حد چند لک بوده ممکنه بخاطر استفاده از داروها باشه ؟

4. sogol67 نوشته است: سلام

من چند سوال داشتم ممنونم میشم از پاسختون
    1- من چند سال پیش تاتو کردم مجددا هم تو اسفند ماه تاتو کردم ابروهامو هر بار از سوزن استریل استفاد شده که بار دوم پس از تاتو به خودم دادن امکان ایدز هست  با تاتو هست ؟ آخه دهانم 2 تا  آفت زده و نگرانم ؟
    2- اینکه من چند روز پیش بازار رفته بودم لای یکی از لباسها یه سنجاق قفلی باز شده بود داخل دستم رفت نگرانم ایدز گرفته باشم ؟ آزمایش ایدز بدم ؟ خیلی میترسم ؟
    و سوال آخرم مربوط میشه به اینکه من دو تا قرص <a>فلوکستین</a> و کلو میپرامین استفاده میکنم از زمان استفاده ارضا نمیشم دیگه به هیچ طریقی و اینکه این بار پریودم در حد چند لک بوده ممکنه بخاطر استفاده از داروها باشه ؟

سلام
    1. در صورت استفاده از سرنگ و سوزن مشترک و آلوده به ایدز حتی برای تاتو هم خطر ابتلا به ایدز هست...اما شما بیان کردید که هر بار سوزن استریل بوده و بعدم به خودتون تحویل دادند....پس مشکلی نیست....علتهای زیادی برای آفت دهان وجود داره...نگران نباشید.
    2. در این مورد بهتره با یک پزشک مشورت کنید که اگر لازمه براتون آزمایش بنویسند...اما احتمالش کمه...چون این سنجاقها بیشتر بر اثر بی احتیاطی فروشنده لای لباس جا میمونه بدون هیچ هدف خاصی.
    3. با عرض معذرت جواب سوال آخرتون را درست نمیدونم اما مصرف هر قرصی میتونه بر روی روند قاعدگی تاثیر بذاره.

5. ازمايش hiv توي يه مركز معتبر بعد از ٣ ماه قابل اطمينان بعضي از موارد نادر تا ٦ ماه ممكنه دوره پنجره طول بكشه دوست عزيز به سايت مركز ملي پيشگيري از ايدز يا اين سايت http://aids.irو اين سايت http://ircha.tums.ac.ir اين ٢ تا سايت كمكت مي كنن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید