شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری و یکبار استفاده از روش اورژانسی

1. با سلام.زنی 24 ساله و متاهل هستم.دوره پریود نامنظم دارم(معمولا 24.25 یا 26 روزه).تاریخ اولین روز از اخرین پریود29/12/93 بوده.تاریخ 16 فروردین رابطه سطحی و 18 فروردین نزدیکی محافظت نشده داشتم.(منی داخل ریخته نشد)بلافاصله از روش اورژانسی استفاده کردم(4قرص ld و 12 ساعت بعد 4 تا قرصld )بک ساعت بعد از مصرف قرص دوم، بالا آوردم و دیگه نخوردم.تاریخ 24 فروردین لکه بینی داشتم.7 روز طول کشید.الان 27 روز از لکه بینی گذشته و هنوز پریود نشدم! 5روزه علایم پریودی دارم اما از پریود خبری نیست.آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟ میتونم آزمایش خون بارداری بدم؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. saba151 نوشته است: با سلام.زنی 24 ساله و متاهل هستم.دوره پریود نامنظم دارم(معمولا 24.25 یا 26 روزه).تاریخ اولین روز از اخرین پریود29/12/93 بوده.تاریخ 16 فروردین رابطه سطحی و 18 فروردین نزدیکی محافظت نشده داشتم.(منی داخل ریخته نشد)بلافاصله از روش اورژانسی استفاده کردم(4قرص ld و 12 ساعت بعد 4 تا قرصld )بک ساعت بعد از مصرف قرص دوم، بالا آوردم و دیگه نخوردم.تاریخ 24 فروردین لکه بینی داشتم.7 روز طول کشید.الان 27 روز از لکه بینی گذشته و هنوز پریود نشدم! 5روزه علایم پریودی دارم اما از پریود خبری نیست.آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟ میتونم آزمایش خون بارداری بدم؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

سلام
    اون هفت روز لکه بینی پریودی اون سیکل شما به حساب میاد
    خیر....احتمال بارداری در شما منفی هست.
    اگر تمایل داشته باشید میتونید آزمایش بدید اما نیازی نیست.
    بزودی در این سیکل پریود میشید....تمام این حالات و بی نظمیهای از اثرات مصرف قرص ضدبارداری هست...تا چند دره این بی نظمی وجود داره اما با بازگشت هورمونها به تعادل سابق شرایط منظم خواهد شد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید