شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لرزش زیاد در حین و بعد رابطه جنسی

1. سلام
    من دقیقا نمیدونم کجا باید سوالمو مطرح کنم اما بنظرم اینجا مناسبه
    من متاهلم و در حین و حتی بعد رابطه جنسی لرزش زیادی میگیرم و حتی به این ور و اون ور میزنم محکم.
    آیا بخاطر کم شدن افت فشاره؟

2. narges_65 نوشته است: سلام
    من متاهلم و در حین و حتی بعد رابطه جنسی لرزش زیادی میگیرم و حتی به این ور و اون ور میزنم محکم.

سلام
    کمی لرزش بعد از رابطه جنسی طبیعی و نشان از ارضا شدن هست...بعد از رابطه در صورت ارضاشدن کمی افت فشار نیز وجود داره و به همراه اون عضلات بدن سست میشند و شخص خوابش میگیره.
    در این حد طبیعیه اما بیشتر از اون باید علت دیگری داشته باشه که پزشک میتونه تشخیص بده و کمکتون کنه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. narges_65 نوشته است: سلام

سلام در رابطه نیاز هست اول بدن خودمون را اماده کنیم که با توانایی کامل رابطه را آغاز کنیم که باعث افت فشار نشیم دلیل این لرزش در بدن شما ضعف بدنی و افت فشار است.توصیه به شکل زیر می باشد
    در قبل و بعد از رابطه چه چیزی مصرف کنیم؟

غذاهای قبل از رابطه:
    آب هویج و آناناس و سیب بسار مناسب است تا انرژی مضاعف به بدن بدهداز خوردن آّ ب پرتقال و هندوانه خودداری کنید خانمها قبل از رابطه جنسی کمتر آب میل کنند در مصرف طبع غذاهای سرد بپرهیزید زیرا باعث پایین آمدن فشار خون در خانومها میشود که در بعضبی از خانومها باعث لرزش بدن در حین رابطه و بعد رابطه می شود

غذاهای بعد از رابطه
    بعد از ارضای جنسی طرفین برای بازیابی انرژی از دست رفته به خصوص در آقایان ضروریست مصرف تخم مرغ و سبزیجات و مصرف اناناس و یکی دو لیوان اب مصرف لبنیات مخصوصا ماست تا بتوان تا حدودی انرژی ازدست رفته را بازگرداند

4. سلام
    ببخشید... این حالت به دلیل چند بار ارگاسم پشت سرهم پیش میاد بهتره بعد از اتمام رابطه حدود 15min دراز بکشید و سعی نکنید بلند شید...هم افت فشار و هم لرزشتون برطرف میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید