شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

صدمه و کجی آلت به دلیل خود ارضایی

1. سلام بخاطر خود ارضایی های زیاد طی سالیان اخیر احساس میکنم آلتم به سمت چپ کج شده!
    تو نت که سرچ کردم دیدم بعله احتمال کجی آلت بخاطر خود ارضایی هست
    عکس های عملش رو که برای راست کردنش دیدم بدجوری گورخیدم. عین چی اومده بودن پوست طرفو کندن و خلاصه وحشتناک بود
    برای جلوگیری از چنین اتفاقی باید چیکار کنم؟ باید آتل ببندم؟ با سمت چپ خودارضایی کنم یه مدت؟چه راه حللی هست؟

سوال دومم هم اینه که به هنگام خودارضایی بخاطر فشاری که به مجرای ادراری میاد، هنگام انزال و خروج منی چون به این قسمت فشار میاد و معمولا منی با سرعت خارج نمیشه ایا احتمال صدمه دیدن دستگاه تناسلی هست؟ ینی ایا باعث بروز مشکلات در اینده میشه؟

2. sm12 نوشته است: سلام بخاطر خود ارضایی های زیاد طی سالیان اخیر احساس میکنم آلتم به سمت چپ کج شده!
    تو نت که سرچ کردم دیدم بعله احتمال کجی آلت بخاطر خود ارضایی هست
    عکس های عملش رو که برای راست کردنش دیدم بدجوری گورخیدم. عین چی اومده بودن پوست طرفو کندن و خلاصه وحشتناک بود
    برای جلوگیری از چنین اتفاقی باید چیکار کنم؟ باید آتل ببندم؟ با سمت چپ خودارضایی کنم یه مدت؟چه راه حللی هست؟

سلام

انحراف آلت تناسلی یا کُردی (Chordee) مادامی‌که مانع از انجام رابطه‌ی جنسی و دخول نشه مشکلی محسوب نمی‌شه و به مداخله‌ی پزشکی نیازی نداره دوست من
    شما می‌تونید به ارولوژیست مراجعه کنید تا معاینه بالینی صورت بگیره و میزان انحراف ارزیابی بشه.

نقل قول: سوال دومم هم اینه که به هنگام خودارضایی بخاطر فشاری که به مجرای ادراری میاد، هنگام انزال و خروج منی چون به این قسمت فشار میاد و معمولا منی با سرعت خارج نمیشه ایا احتمال صدمه دیدن دستگاه تناسلی هست؟ ینی ایا باعث بروز مشکلات در اینده میشه؟

پاسخ شما منفیه!
    پروسه‌ی انزال، چه در خودارضایی چه در رابطه‌ی جنسی، آسیب‌زا نیست! این پروسه اگه قرار باشه در خودارضایی آسیبی وارد کنه قاعدتا این اتفاق در رابطه‌ی جنسی هم رخ خواهد داد و این یعنی اکثریت آقایون آینده‌شون به خطر میفته و افتاده!؟ این دیگه از اون سوالا بود! چرا باید صدمه بزنه آخه!!؟   

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. m1989 نوشته است:

انحراف آلت تناسلی یا کُردی (Chordee) مادامی‌که مانع از انجام رابطه‌ی جنسی و دخول نشه مشکلی محسوب نمی‌شه و به مداخله‌ی پزشکی نیازی نداره دوست من
    شما می‌تونید به ارولوژیست مراجعه کنید تا معاینه بالینی صورت بگیره و میزان انحراف ارزیابی بشه.

پس ایا اگر به مدت طولانی خودارضائی صورت بگیره ممکنه که روزی باعث انحراف بیش از حد بشه و باعث صدمه بشه؟؟ چون ممکنه از یک انحراف کوچیک هم فراتر بره!

نقل قول:
    پاسخ شما منفیه!
    پروسه‌ی انزال، چه در خودارضایی چه در رابطه‌ی جنسی، آسیب‌زا نیست! این پروسه اگه قرار باشه در خودارضایی آسیبی وارد کنه قاعدتا این اتفاق در رابطه‌ی جنسی هم رخ خواهد داد و این یعنی اکثریت آقایون آینده‌شون به خطر میفته و افتاده!؟ این دیگه از اون سوالا بود! چرا باید صدمه بزنه آخه!!؟

علت این شبه این بود که موقع خودارضایی به مجرای ادراری خیلی فشار میاد و خروج منی معمولا با منع مواجه میشه!برای همین پرسیدم که ایا احتمالش هست یا نه!چون فکر نکنم در رابطه جنسی چنین فشاری به مجرا بیاد

4. sm12 نوشته است:
    m1989 نوشته است:

پس ایا اگر به مدت طولانی خودارضائی صورت بگیره ممکنه که روزی باعث انحراف بیش از حد بشه و باعث صدمه بشه؟؟ چون ممکنه از یک انحراف کوچیک هم فراتر بره!

نقل قول:
    پاسخ شما منفیه!

علت این شبه این بود که موقع خودارضایی به مجرای ادراری خیلی فشار میاد و خروج منی معمولا با منع مواجه میشه!برای همین پرسیدم که ایا احتمالش هست یا نه!چون فکر نکنم در رابطه جنسی چنین فشاری به مجرا بیاد

خودارضایی منجر به تغییر شکل آلت نمی‌شه.
    جلوگیری از انزال هم ارتباطی با خودارضایی نداره و کار خطرناکی محسوب می‌شه. جستجو کنید در موردش در همین سایت صحبت شده قبلاً.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید