شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزگ شدن تخمدانها به علت کیسته یانه؟

1. باسلام وخسته نباشید ممنون از اینکه پاسخ دادید.
    دوروز پیش رفتم پیش دکتر زنان و زایمان وآزمایشی که خدمتتون شرح دادم (پرولاکتین و ..) دکتر بمن گفت که ویروس یا عفونت ندارم فقط پرولاکتینم بالاست وتنها 8 عددقرص داستینکس (هر هفته دو عدد ) به مدت دو ماه برام تجویز کردن که بعداز دوماه باید دوباره آزمایش خون بدم بخاطر رفع پرولاکتین بالا.
    در 93/09/25 یه سونوگرافی هم انجام داده بودم تشخیص دکتر کیست بود اما دو روز پیش خدمت یه دکتر دیگه رفتم وهمین سونو رو به ایشون نشون دادم گفتن: که تخمدانت کمی بزرگ شده کیست نیست این و با ورزش رفع میشه وهیچ قرصی بابت این موضوع تجویز نشد فقط برا پرولاکتین قرص تجویز کردن
    حالا سوالم اینه که : آیا بامصرف این قرص داستینکس مشکلم برطرف میشه؟
    آیا تشخیص دکتر بابت نبودن کیست درسته؟ چون دکتر قبلیم بمن گفتن که کیسته و ال دی تجویز کرده بود.
    29 سالمه و وزنم 65 کیلو و قدم 164)

الان واقعا بدجوری گیج شدم ازطرف دیگه شوهرم میخواد زودتر بچه دار شیم لطفا راهنماییم کنید.....

2. سلام

همون‌طور که در پست قبلی براتون نوشتم، در تست شما عفونت ویروسی مشکوک و پرولاکتین بالا گزارش شده بود و تجویز کابرگـولین یا داستینکـس هم برای کاهش پرولاکتین شماس
    دوره‌ی درمان رو تکمیل بفرمایید و تست رو تکرار کنید
    BMIتون مقداری از ماکزیمم رنج نرمال بالاتره؛ توصیه می‌کنم برای کاهش وزن برنامه‌ریزی کنید و وزن‌تون رو به 58 - 60 کیلوگرم برسونید تا BMI مطلوبی داشته باشید و در نتیجه عملکرد تخمدان جهت تخمک‌گذاری بهبود پیدا کنه
    سونویی که انجام دادید رو اینجا بنویسید تا ببینم ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید