شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فراموشی و سرگیجه بعد از عمل و بیهوشی

1. tara50

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت آقای دکتر ومتخصصینی که بتونند منو راهنمایی کنند.
    من 30 ساله هستم.
    آقای دکتر من 3 سال قبل عمل باز کیست تخمدان انجام دادم و پارسال هم عمل انسداد روده که هر دو با بیهوشی کامل انجام شد. از بعد عمل خصوصا عمل دوم حافظه کوتاه مدتم حس میکنم ضعیف شده مثلا کارهای روزانم را گاهی وقتها مینویسم یا چیزی را جایی میذارم یادم میره یا اینکه برای یادآوری یه چیز کوچیک باید خیلی فشار بیارم به خودم. و مدام نگرانم که نکنه یادم بره.و یه حس سنگینی مبهم یا گیجی شایدم خواب رفتگی ضعیفی گاهی تو سرم دارم.باید بگم به خاطر فقر آهن خونم از حدود 15 سالگی قرص آهن ( فرفولیک) مصرف میکردم چون معمولا سرگیجه های شدید داشتم.حالا 3 تا سوال دارم:
    1/ این تحلیل حافظه که منو خیلی نگران کرده اثر داروهای بیهوشیه یا نه؟
    2/ شما پیشنهاد میکنید پیش چه متخصصی برم؟گرفتن عکس از سرم لازمه؟
    3/ برای بهتر شدن حافظه ام و اینکه در آینده دچار فراموشی یا آلزایمر نشم چه راهکار و درمانی دارید؟
    خیلی ممنونم پیشاپیش از پاسختون .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید