شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا به دلیل ترش کردن متعدد باید آندوسکپی کنم؟

1. به دلیل ترش کردن های متعدد و در میان گذاشتن آن با یکی از دوستان به من گفت باید برای چکاب آندوسکپی کنم تا مبادا بخاطر این ترش کردن هایی که سالهاست به اون مبتلا هستم دچار مشکلات گوارشی مثل سرطان بشم
    ایا باید این کار را بکنم؟

2. sm12 نوشته است: به دلیل ترش کردن های متعدد و در میان گذاشتن آن با یکی از دوستان به من گفت باید برای چکاب آندوسکپی کنم تا مبادا بخاطر این ترش کردن هایی که سالهاست به اون مبتلا هستم دچار مشکلات گوارشی مثل سرطان بشم
    ایا باید این کار را بکنم؟

سلام
    خیر....هر ترش کردنی دلیل بر این نمیشه که شما باید حتما آندوسکوپی کنی.....پزشک متخصص گوارش اگر با معاینه کامل و کافی نتونست علت را تشخیص بده آندوسکوپی را تجویز میکنه.
    ترش کردن علتهای مختلفی داره که خیلی از اونا بدون آندوسکوپی توسط پزشک با شنیدن شرح حال بیمار تشخیص داده میشند.
    لطفا با پزشک مربوطه مشورت کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید