شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زخم کلیتوریس هنگام اصلاح ناحیه تناسلی

1. سلام
    من در هنگام اصلاح ناحیه تناسلی آن را زخم کردم
    زخم در ناحیه کلیتوریس می باشد
    آیا ممکن است عفونت کند ؟ برای درمان جه کنم ؟ نیاز به مراجعه به پزشک هست ؟ برای جلوگیری از عفونت از پماد تتراسکلین میتوان استفاده کرد ؟؟

2. angel1368 نوشته است: سلام
    من در هنگام اصلاح ناحیه تناسلی آن را زخم کردم
    زخم در ناحیه کلیتوریس می باشد
    آیا ممکن است عفونت کند ؟ برای درمان جه کنم ؟ نیاز به مراجعه به پزشک هست ؟ برای جلوگیری از عفونت از پماد تتراسکلین میتوان استفاده کرد ؟؟

سلام
    اگر زخم سطحی هست و فقط کمی از پوست آن جدا شده با استفاده از پماد بتامتازون یا حتی وازلین میتونید به بهبود سریعتر و بازسازی قسمت آسیب دیده کمک کنید...اما اگر زخم عمیق هست یا قسمتی از گوشت آن قسمت جدا شده و همراه با درد و خونریزی هست حتما به پزشک زنان مراجعه کنید تا با معاینه داروی مناسب را تجویز کنند.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام دوست عزیز . ناحیه تناسلی خانم ها به دلیل اینکه معمولا مرطوب هست امکان عفونت هم زیاد هست اگر زخم شما سطحی باشه و خونریزی زیادی نداشته باشه خیلی با دقت مواظبت نمائید و مرتب لباس زیرتون رو عوض کنید تا زخم بهبودی سریع داشته باشه ولی اگر که عمق زخم زیاد هست همونطور که دوستمون گفتن حتما پیگیری کنین که خدایی نکرده مشکلی براتون پیش نیاد .
    موفق باشین

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید