شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتوانی در پیدا کردن g spot همسر

1. سلام
    میخوام از طریق تحریک مقعدی نقطه جی شوهرم اون رو ارضا کنم اما به هیچ طریق موفق به انجام اینکار نمیشیم
    ممکنه راهنمایی کنید دقیقا باید چیکار کنم؟
    با تحریک این نقطه بدون ضره ای تماس با آلت میشه مرد رو به انزال رسوند
    اشکال کار ما چیه
    چرا نمیتونم نقطه ی درست رو تحریک کنم

2. هدف شما ازانجام این کار چیه؟ به نظر من این یک کار غیر اخلاقیه.

3. این کار غیر اخلاقی نیست، همچین میگن غیر اخلاقی که انگار فحشه یا توهینه!
    منابع زیادی به زبان انگلیسی وجود دارد اما اگر حوصله ندارید یا انگلیسی بلد نیستید(که "باید" یاد بگیرید! ) من قسمتی که در مورد اینه که چطور مرد میتونه نقطه جی خودشو پیدا کنه رو براتون ترجمشو اینجا مینویسم:

یافتن نقطه جی خود
    به صورت کلی پیدا کردن نقطه جی مردان سخت نیست، تنها یکم صبر میخواد! خوابیدن به پشتتان به طور کلی راح ترین حالت برای این کار است، پس احتمالا نیاز دارید که از تخت یا مبل بزرگ استفاده کنید. این کار با بالا بودن پاهایتان آسان خواهد بود، که شما میتوانید پاهایتان را به دیوار پشت تخت یا با انداختن پاتون روی پشتی مبل انجام بدید.اگر هنوز فکر میکنید دسترسی به کف لگنتون سخت است میتونید زیر نشیمنگاهتون یکی یا دوتا بالش قرار بدید.
    هرموقع در حالتی بودید که تا حد امکان احساس راحتی داشتید، با ملایمت اطراف مقعد را ماساژ بدید. اغلب مردها از تحریک ناحیه کف لگن خود لذت میبرند، و این میتونه در مراحل کار گنجانده بشه. در زمان جستوجو از یک پد نرم برای انگشت اشاره خود استفاده کنید و با ملایمت رفتار کنید، همانطور که به آرامی به جلو ادامه میدهید، انگشت خود را چرب کنید و با حالت مسواک زدن تمام سطح مقعدتون رو مسواک کنید. این حرکت رو چندین بار تکرار کنید ، هربار فشار را کمی بیشتر کنید. زمانیکه شما کاملا برای کاوش راحت بودید، باید همه چیز را آرام و ملایم نگه دارید، حواستان باشد که در حین کار افنکتر خود را شل کنید. وقتی به نقطه جی مردان برسید ی چیز کوچیک انداره بلوط تشخیص خواهید داد به انداره دو اینچ به سمت داخل.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام دکتر عزیز
    قبل از بیان مشکلم بگم که من خیلی سرچ کردم که مشکلم و تو همون قسمتِ مربوزطه بگم ولیاون قسمت به من اجازه ی تایپ نمیداد اینجا نوشتم که خیلی هم بی ربط نباشه
    عارضم به خدمتتون که با نامزدم که خواستیم رابطه بر قرار کنیم یه چیزی هول و هوش  نیم ساعت یا 45 دقیقه در حاله معاشقه بودیم ولی آلت ایشون به مرحله آمادگی کامل نمیرسید یعنی در حد اولیه هم نبود ولی نه سفت میشد نه شل بود و نه بزرک میشد
    وقتی من ازش سوال کردم که چرا اینجوریه شاید مشکلی داری به من گفت که بخاطر استرسیه که دارم
    شرایط هم استرس زا بود واقعا چون من خیلی راضی نبودم . مکان مناسبی هم نبود منزل یکی از اقوامشون بود و اینکه هر دو میخواستیم بعد از عقد این کارو بکنیم  و اینکه دفعه ی اول بود که میخواستیم رابطه داشته باشیم
    دفعه یه بعد بازم یه نیم ساعتی معاشقه داشتیم که باز یکم نسبت به قبل التشون سفت تر شده بود اما بازم طبق هر دو دفعه چون معاشقمون یا رابطمون نیمه مونده بود (بدون اینکه جفتمون ارضا بشیم ) من متوجه نشدم که واقعا بزرگ و سفت میشه یا نه !!
    البته نامزد من قبل ازدواج کرده بود و طبق گفته خودش تو دوران عقدشون دوبار رابطه رابطه جنسی داشته اونم به صورت کامل که با این مشکل بلند نشدن الت مواجه نبوده
    حالا چون ما میخوایم ازدواج کنیم میترسم مشکل ناتوانی داشته باشه چون من تو بار اول احساس دلسردی تو رابطمون و داشتم چون حس کردم که مشکل بلند شدن الت داره
    ایا واقعا مشکل داره ؟
    یا این زمان برای بلند شدن الت ایشون نرماله ؟

5. سلام.اگه همه نمیخوان بگن انحراف جنسی داری میخام بگم ک علاقه شدیدی دارم ک زمان معاشقه به سمت باسن و مقعد شوهرم برم.اولش ک اینو با همسرم درمیون گذاشتم خوشش نیومد.
    ولی یکمرتبه ک شرایط فراهم بود دست به این کار زدم و شوهرم چیزی نگفت.ادامه که دادم باعث شد ایشون با این عمل من به تحریک کامل برسن.و حتی ارضا شدن.
    حالا مشکل من اینه ک دوست دارم تو زمان معاشقه با لمس باسن و مقعدش و حس اینکه التشون نعوظ پیدا میکنه به لذت برسم.و این کار منو شدیدا تحریک میکنه.
    این حس من مشکلی داره؟

6. اگه مورد علاقه دو طرف هست و با رعایت بهداشت انجام می شه مشکلی نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید