شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گوشت اضافی بعد از رابطه مقعدی

1. سلام من چندین بار رابطه مقعدی داشتم و کنار دهانه مقعدم یه برامدگی گوشتی مانند هست که قبل از رابطه نداشتم میخواستم ببینم در اثر همین رابطه به وجود اومده؟یا در اثر یبوست ؟ و اینکه اگر ازدواج کنم همسرم متوجه میشه که رابطه مقعدی داشتم؟ خیلی نگرانم خیلی زیاد نمیدونم چه خاکی بریزیم تو سرم

2. baran206 نوشته است: سلام من چندین بار رابطه مقعدی داشتم و کنار دهانه مقعدم یه برامدگی گوشتی مانند هست که قبل از رابطه نداشتم میخواستم ببینم در اثر همین رابطه به وجود اومده؟یا در اثر یبوست ؟ و اینکه اگر ازدواج کنم همسرم متوجه میشه که رابطه مقعدی داشتم؟ خیلی نگرانم خیلی زیاد نمیدونم چه خاکی بریزیم تو سرم

سلام
    در مورد رابطه مقعدی اطلاعات کاملی در همین سایت وجود داره که میتونید مطالعه کنید.
    زایده گوشتی در دهانه ورودی مقعد بیشتر در اثر یبوست مزمن و شقاق و بواسیر بوجود میاد و به ندرت با رابطه مقعدی پیش میاد مگه اینکه با فشار و زور زیاد و در طولانی مدت انجام بشه.
    اگر تا مدتی بعد از رابطه این برامدگی از بین نرفت و اگر مشکل یبوست دارید حتما حتما به پزشک جراح عمومی مراجعه کنید تا علت اصلی تشخیص داده بشه و زود درمان بشه...چون اگه مدت زیادی ازش بگذره این برامدگی برای همیشه باقی خواهد ماند.
    اگر مدت زیادی از رابطه مقعدی بگذره تشخیص برای پزشک خیلی سخت میشه و شخص معمولی هم تا زمانیکه خودت چیزی نگی نمیتونه بفهمه...چون همانطور که گفتم این برامدگی بر اثر عوامل دیگه بوجود میاد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام من میخوام با دوست دخترم رابطه جنسی مقعدی داشته باشم باید چیکار کنم ک کمترین دردو بکشه

4. سلام من خیلی دوست دارم با همسرم از مقعد رابطه جنسی داشته باشم اما از اونجا ک خیلی درد داره نمیتونیم با هم رابطه جنسی کنیم ایا راهی هست ک بتونم بدون اینکه همسرم درد بکشه با ایشون رابطه داشته باشم و توضیحاتی ک maria64 میده رو از کجا باید پیدا کنم با تشکر

5. lonelyman نوشته است: سلام من میخوام با دوست دخترم رابطه جنسی مقعدی داشته باشم باید چیکار کنم ک کمترین دردو بکشه

سلام
    قبل از هر تصمیمی در این مورد توصیه اکید دارم که بایگانی سایت در این زمینه را حتما مطالعه کنید و از مضرات و عواقب این کار برای هر دو طرف آگاه بشید.
    پیشنهاد میکنم بطورکلی از این کار اجتناب کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  6. babaks نوشته است: سلام من خیلی دوست دارم با همسرم از مقعد رابطه جنسی داشته باشم اما از اونجا ک خیلی درد داره نمیتونیم با هم رابطه جنسی کنیم ایا راهی هست ک بتونم بدون اینکه همسرم درد بکشه با ایشون رابطه داشته باشم و توضیحاتی ک maria64 میده رو از کجا باید پیدا کنم با تشکر

سلام دوست خوبم
    کلید جستجو در بالای همه صفحات این سایت وجود داره....شما در قسمت جستجو باید کلمه کلیدی خودتون را تایپ کنید(دقیقا مثل گوگل عمل میکنه) تا براتون سرچ کنه و مطالب بایگانی در مورد مطلب شما که بنده یا دوستان دیگر قبلا ذکر کردیم به نمایش در بیاد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید