شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد و سنگینی قفسه سینه با ناراحتی

1. سلام من 23 سالمه چند روزه بخاطره موضوع های مختلف بسیار ناراحت شدم و  حس سنگینی رو قفسه سینه سمت چب دارم  که گاها از سمت قلبم به گردنم سمت چب میکشه  هر از گاهی هم قلبم تیر میکشه میشه فورا جواب بدین که نیاز به دکتر هست یا با استراحت بهترر میشم

2. banoo1991 نوشته است: سلام من 23 سالمه چند روزه بخاطره موضوع های مختلف بسیار ناراحت شدم و  حس سنگینی رو قفسه سینه سمت چب دارم  که گاها از سمت قلبم به گردنم سمت چب میکشه  هر از گاهی هم قلبم تیر میکشه میشه فورا جواب بدین که نیاز به دکتر هست یا با استراحت بهترر میشم

سلام
    دوست خوبم اگه با استراحت و دورکردن فکر و غصه و ناراحتی از خودت بهتر نشدی حتما به پزشک مراجعه کن چون ممکنه مشکل مربوط به قلب باشه.
    اکثر بیماریها مخصوصا بیماریهای قلب و اعصاب ریشه عصبی دارند و درمان اونا بستگی به خود شخص داره که بخواهد درمان بشه یا نه...مسلما اگر خود شخص بخواد سعی میکنه خودشو از عوامل غصه و ناراحتی و استرس دور کنه و صبر و تحملش را بالا ببره.

3. من هم اینجور مشکلی رو داشتم و بعد از چند روز رفتم اکو دادم و مثل خیلی های دیگه دکتر گفت همه چیز خوبه. چند وقت گذشت و معده درد هم بهش اضافه شد. تو این وضع مادرم دمکرده گل گاو زبون و یه کمی سنبل الطیب بهم داد باور کردنی نبود یه دفعه مثل آبی که رو آتیش ریخته باشن اثر کرد.
    گرچه من خیلی به طب گیاهی اعتقاد ندارم اما این دفعه اثرش عجیب بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید