شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد قسمت بیرونی پستان

1. سلام
    من 40 سالمه و چند روز در پستان ناحیه راستم دردی احساس می کنم که با دست گذاشتن در ناحیه خاص که قسمت بیرونی پستان درد بیشتر میشه البته تا چند و قت خوبه زیاد درد نداره ولی بعضی وقتها هم درد داره می خواستم بدونم ممکن که از فشار آوردن و حرکت شدید دستها این درد اومده و من احساس کردم وقتی گرمش کنم دردش کمتر میشه
    ممنون

2. setayesh-a نوشته است: سلام
    من 40 سالمه و چند روز در پستان ناحیه راستم دردی احساس می کنم که با دست گذاشتن در ناحیه خاص که قسمت بیرونی پستان درد بیشتر میشه البته تا چند و قت خوبه زیاد درد نداره ولی بعضی وقتها هم درد داره می خواستم بدونم ممکن که از فشار آوردن و حرکت شدید دستها این درد اومده و من احساس کردم وقتی گرمش کنم دردش کمتر میشه
    ممنون

سلام دوست خوبم
    با فشار دست به سینه یا مالش محکم آنها کمی درد احساس میشه اما بعد برطرف میشه....اگر سینه شما خودبخود درد میگیره بهتره با پزشک مشورت کنید....در اکثر مواقع زنانی که درد پستان دارند کمبود ویتانین E در بدن آنها هست که دکتر با تجویز این ویتامین و همچنین امگا و مصرف مکرر ماهی این مشکل را برطرف میکنه...اما اگر درد بیشتر باشه یا احساس توده در سینه بشه پزشک ماموگرافی تجویز میکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    من مدت 4 روزه سینه هام با راه رفتن یا فشار دادن ، مخصوصا خط سوتین زیر سینم و کنار زیر بقل درد می گیره
    قبلا هم اینجوری می شدم ، نزدیکای پریود البته و کمتر درد می گرفت، اما الان از روز 12 پریودم این دردارو حس میکنم( فقط هنگام فشار دادن)
    ممکنه ارتباطی با لمس کردن نوک سینه یا تحریک شدن داشته باشه؟

23 ساله هستم و سایزم 70 وزنم هم 45
    لطفا راهنماییم کنید اگه مشکلی هست به پزشک مراجعه کنم یا اقدام مفید دیگه ایی
    هرچی سرچ کردم راجع به درد سینه نزدیک پریود بود و موردم رو پیدا نکردم توی سایت
    ممنون از توجهتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید