شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تیره و شل شدن پوست صورت

1. با سلام

دختری 19 ساله هستم و پوست صورتم خراب شده تیره شده و از وقتی بند میندازم پوست صورتم شل شده بعضی از
    قسمتای صورتم لکه های تیره رنگی وجود داره .
    دوماهی هست که از ماسک سفیده تخم مرغ استفاده میکنم و پوستمو با کرم مرطوب کننده مرطوب نگه میدارم
    تاکنون که تاثیری ندیدم . مادرم بهم میگه از بس صورتتو دستکاری کردی از قیافه دراومدی طوری که این صورت به جوون
    19 ساله نمیخوره
    درضمن من رژیم گرفتم و لاغر شدم ایا بخاطر این صورتم خراب شده ؟
    چه کاری میتونم برای صورتم انجام بدم ؟

2. venus2523 نوشته است: با سلام

دختری 19 ساله هستم و پوست صورتم خراب شده تیره شده و از وقتی بند میندازم پوست صورتم شل شده بعضی از
    قسمتای صورتم لکه های تیره رنگی وجود داره .
    دوماهی هست که از ماسک سفیده تخم مرغ استفاده میکنم و پوستمو با کرم مرطوب کننده مرطوب نگه میدارم
    تاکنون که تاثیری ندیدم . مادرم بهم میگه از بس صورتتو دستکاری کردی از قیافه دراومدی طوری که این صورت به جوون
    19 ساله نمیخوره

سلام دوست خوبم
    بند انداختن مکرر و همچنین رژیم های لاغری که اصولی و تحت نظر پزشک نباشه و مشکلات روحی روانی همه بر پوست مخصوصا پوست صورت تاثیر منفی خواهند داشت...برای اون لکه های تیره بهتره هر چه زودتر به پزشک متخصص پوست مراجعه کنی تا یه موقع بیشتر نشه و کل صورتت را فرا نگیره....اگر لکه ها خیلی تیره و مشخص باشند نهایتا با لیزر برطرف میشند...برای رژیم لاغری هم بهتره حتما تحت نظر پزشک باشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. venus2523 نوشته است: با سلام

قسمت صورتم لکه های تیره رنگی وجود داره .
    19 ساله نمیخوره

بايد همزمان با رژيم از قرص هاي مكمل ويتامين و زينك استفاده كني، بند انداختن مداوم پوست صورت رو شل ميكنه، از ماسك هاي تقويتي مثل سفيده تخم مرغ استفاده كن تا پوست صورتت سفت بشه. حتما به متخصص پوست مراجعه كن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید