شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پاره شدن بکارت، احتمال بارداری و رابطه جنسی

1. سلام .. ببخشید من نمیدونستم سوالاتمو کجا بپرسم ناچار شدم همینجا پرسیدم اگه تو این بخش نباید میپرسیدم عذر میخوام...

من چند تا سوال داشتم ...

اول اینکه من و نامزدم رابطه جنسی داریم ولی به صورت لای پا.. یا التمو روی واژن همسرم میزارم...

یک هفته پیش یه هو همسرم گفتن که از واژنشون خون میاد ... و دیدم یکم خون داخل واژن بوده و وقتی با دستمال کاغذی پاک کرد دیدیم خون بود ...

حالا نمیدونم که بکارت رو زدم یا نه ... ولی التمو داخل نکردم ...

بد اون دیگه خون نیومده ...

و سوال بدی وقتی من ارضا میشم منی رو روی واژن میریزم و بد همسرم پاک میکنه ... این امکان بارداری داره ؟؟

سوال بدی اینه که

من به سختی ارضا میشم .. و خیلی دیر ... نمیدونم چرا... زود تحریک میشما ولی وسط امیزش تحریکم میره .. و التم کوچیک میشه .. و این واقعا مشکل ساز شده برام ... و اصلا ارضا نمیشم تا که خودارضایی کنم کنار همسرم ...

قبل نامزدیم هم خوداررضایی میکردم ... و سابقه خودارضایی دارم شدیدا ...

حالا باید چکار کنم ؟؟

ممنونم جوابمو بدید خیلی ممنون

2. سلام،
    متاسفانه یکم انجمن خلوت شده و دیر به دیر جواب داده می شه، تا دوستان متخصص پاسخ شما رو بدن من جواب یکی از سوالاتون رو بدم:
    نقل قول: و سوال بدی وقتی من ارضا میشم منی رو روی واژن میریزم و بد همسرم پاک میکنه ... این امکان بارداری داره ؟؟

تا جائی که می دونم؛ این کار از طرف شما احتمال بارداری ناخواسته رو بالاتر می بره، البته بستگی داره منظور شما از "روی واژن" دقیقا" چی باشه؟ به هر حال اسپرم ها قدرت به اصطلاح "شنا کردن" رو دارند و بنا بر احتیاط بهتره که از ادامه این کار خودداری کنید (نظر متخصصین رو بپرسید) و اگر بعد از این کار همسرتون پریود شدن یعنی باردار نیستن.
    سلامت باشید.

3. lx0ve نوشته است: سلام .. ببخشید من نمیدونستم سوالاتمو کجا بپرسم ناچار شدم همینجا پرسیدم اگه تو این بخش نباید میپرسیدم عذر میخوام...

من چند تا سوال داشتم ...

اول اینکه من و نامزدم رابطه جنسی داریم ولی به صورت لای پا.. یا التمو روی واژن همسرم میزارم...

یک هفته پیش یه هو همسرم گفتن که از واژنشون خون میاد ... و دیدم یکم خون داخل واژن بوده و وقتی با دستمال کاغذی پاک کرد دیدیم خون بود ...

حالا نمیدونم که بکارت رو زدم یا نه ... ولی التمو داخل نکردم ...

بد اون دیگه خون نیومده ...

و سوال بدی وقتی من ارضا میشم منی رو روی واژن میریزم و بد همسرم پاک میکنه ... این امکان بارداری داره ؟؟

سوال بدی اینه که

من به سختی ارضا میشم .. و خیلی دیر ... نمیدونم چرا... زود تحریک میشما ولی وسط امیزش تحریکم میره .. و التم کوچیک میشه .. و این واقعا مشکل ساز شده برام ... و اصلا ارضا نمیشم تا که خودارضایی کنم کنار همسرم ...

قبل نامزدیم هم خوداررضایی میکردم ... و سابقه خودارضایی دارم شدیدا ...

حالا باید چکار کنم ؟؟

ممنونم جوابمو بدید خیلی ممنون

سلام دوست خوبم
    در مورد سوال اولتون باید خدمتتون عرض کنم که احتمال پاره شدن بکارت زیاده...اگر پرده ایشون از جمله پرده های سست و دقیقا در ورودی واژن باشه اون خون از پاره شدن پرده بوده، چون با اندک فشاری به دهانه این نوع پرده ها پاره میشند..در غیر اینصورت ممکنه التهاب واژن یا پارگی یک مویرگ بوده باشه...در هر صورت فقط پزشک زنان میتونه بعد از معاینه شما و نامزدتون را از وجود یا عدم وجود پرده مطمئن کنه.
    در مورد سوال دوم همانطور که دوستمون هم فرمودند مهم اینه که منی کجای واژن ریخته میشه....به عبارتی اگر دقیقا در دهانه واژن ریخته بشه احتمال بارداری زیاده به ویژه اگر خانم در روزای پرخطر تخمک گذاری باشه و اگر در قسمت بالا یا اطراف واژن ریخته بشه و در اثر بی احتیاطی به سمت دهانه واژن سر بخوره باز هم امکان بارداری هر چند کم هست...به هرحال اگر حتی یک قطره منی حاوی اسپرم بتونه به داخل واژن و رحم راه پیدا کنه احتمال بارداری را بالا میبره.
    در مورد سوال سوم تا اونجایی که بنده میدونم خودارضایی زیاد گذشته شما در مشکل فعلی دخیل هست...پیشنهاد میکنم در حین رابطه از اول تا انتها به هیچوجه به چیزی دیگه فکر نکنید...منظور اینه که تمام فکر و حواس و تمرکز خود را بر روی رابطه معطوف کنید حتی با همسرتون هم در مورد همین مسائل صحبت کنید تا حواستون پرت نشه و آلت نخوابه....اگر مشکل برطرف نشد با مشاور مسائل جنسی مشورت کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید