شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیدار نشدن الت هنگام نزدیکی

1. با سلام .
    من 24 سالمه . و حدود 7 ماهه که عقد کردم.
    من و همسرم 6 ماهه ابتدای زندگیمونو هر شب نزدیکی انجام دادیم .. البته باید بگم که نزدیکی کامل نبود . تو این مدت هیچ مشکلی نداشتم .. البته من دوست نداشتم که هر شب این کارو بکنم ولی همسرم تمایل داشت و منم مجبور بودم که هر شب این کارو بکنم ... الان یک هفته هست که وقتی تصمیم به نزدیکی میگیریم الت من بیدار نمیشه ...یه حورایی هیچ حسی در من بوجود نمیاد . نگران شدم .. در حالت عادی بعضی اوقات بیدار میشه .. ولی موقع نزدیککی بیدار نمیشه .. دو بار از همسرم خواتستم که با دست سعی کنه بیدارش کنه ... این کارو کرد اتفاقا بیدار شد ولی نه مثل همیشه یعنی کوتاه تر و همچنین شل تر .. مثل همیشه سفت نبود  و ارضا هم شدم ..  البته چند بار این کارو انجام داد که فقط دو بار موفق به بیدار کردنش شد ... میخواستم بدونم چه مشکلی بوجود اومده ... خیلی نگرانم کرده .. لطفا کمکم کنید تا از نگرانی در بیام .

2. saeed_saeed نوشته است: با سلام .
    من و همسرم 6 ماهه ابتدای زندگیمونو هر شب نزدیکی انجام دادیم .. البته باید بگم که نزدیکی کامل نبود . تو این مدت هیچ مشکلی نداشتم .. البته من دوست نداشتم که هر شب این کارو بکنم ولی همسرم تمایل داشت و منم مجبور بودم که هر شب این کارو بکنم ... الان یک هفته هست که وقتی تصمیم به نزدیکی میگیریم الت من بیدار نمیشه ...یه حورایی هیچ حسی در من بوجود نمیاد . نگران شدم .. در حالت عادی بعضی اوقات بیدار میشه .. ولی موقع نزدیککی بیدار نمیشه .. دو بار از همسرم خواتستم که با دست سعی کنه بیدارش کنه ... این کارو کرد اتفاقا بیدار شد ولی نه مثل همیشه یعنی کوتاه تر و همچنین شل تر .. مثل همیشه سفت نبود  و ارضا هم شدم ..  البته چند بار این کارو انجام داد که فقط دو بار موفق به بیدار کردنش شد ... میخواستم بدونم چه مشکلی بوجود اومده ... خیلی نگرانم کرده .. لطفا کمکم کنید تا از نگرانی در بیام .

سلام

قبلا در این مورد زیاد لکچر دادم، لینک زیر رو بخونید.

نعوظ و مشکلات

عدم نعوظ مناسب مورد خاصی نیست دوست من
    به ارولوژیست مراجعه داشته باشید، در صورت نیاز، پزشک با تجویز Sildenafil یا Tadalafil یا ... به نگرانی شما خاتمه می‌ده
    تمرینات کیگل رو هم از سرچینگ فروم سرچ و مطالعه کنید اوضاع بهتر می‌شه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. saeed_saeed نوشته است: با سلام .

سلام خدمت شما
    ببینید شما اوایل کار یه خورده زیاده روی کردید که اینجوری شده نگران نباشید کاملا طبیعیست یه چند روزی رو هیچ عملی انجام ندید برمی گرده به حالت گذشته مسائل روانی هم دخیل هست ارامش خودتون رو حفظ کنید جای نگرانی نیست برای هرکسی پیش میاد یه چند وقتی صبر کنید بعد نزدیکی انجام بدبد ایشالا که مشکلتون حل میشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست عزيز نوشتيد که رابطه جنسی کامل نداشتيد
    اکنون چی؟ رابطه جنسی کامل داريد؟

از آنجاييکه شما تمايل نداشته ايد چون انرژی خود را از دست می داديد ولی به خاطر خواسته همسرتون اين کار رو انجام داديد انرژيتون هم از نظر روانی و هم از نظر جسمی تحليل رفته.

نگران نباشيد

نيازی نيست دارو مصرف کنيد و نيازی نيست به پزشک مراجعه کنيد

غذاهای گرم ميل کنيد
    چای دارچين
    کباب
    و امثال اينها که در سايت ذکر شده

در ضمن در هنگام نزديکی به اين موضوع توجه نکنيد و از بازی با اندام و کل بدن همسرتون لذت ببريد و از همين طریق به او لذت بدهيد و به نعوذ خودتون و ارضا و انزال خودتون فکر نکنيد تا هم انرژیتون رو حفظ کرده باشيد و هم ياد بگيرید که نزديکی فقط بازی با آلت ها نيست . معاشقه رو تمرين کنيد.

شاداب باشيد

ژاسينا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید