شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی نامنظم پریود بعد درمان تنبلی تخمدان

1. سلام من 5 ماهه عروسی کردم و بعد از پارگی بکارت تا دو ماه خونریزی نامنظم و لک بینی داشتم با توجه به تنبلی تخمدان سه ماه قرص جلوگیری مصرف کردم که پریودهام کاملا منظم شده بود بعد از مصرف سومین و اخرین بسته قرص سه روز بعد از پاک شدن یه خونریزی سه روزه داشتم.روش جلوگیریم کاندوم هستش.ایا این خونریزی نشون دهنده مشکلی در بدن منه یا عوارض اون قرص هاست ؟به نظرتون در اینده برای بارداری به مشکل میخورم.خیلی نگرانم لطفا همین جا پاسخ بدید.ممنونم

2. zahra2ii نوشته است: سلام من 5 ماهه عروسی کردم و بعد از پارگی بکارت تا دو ماه خونریزی نامنظم و لک بینی داشتم با توجه به تنبلی تخمدان سه ماه قرص جلوگیری مصرف کردم که پریودهام کاملا منظم شده بود بعد از مصرف سومین و اخرین بسته قرص سه روز بعد از پاک شدن یه خونریزی سه روزه داشتم.روش جلوگیریم کاندوم هستش.ایا این خونریزی نشون دهنده مشکلی در بدن منه یا عوارض اون قرص هاست ؟به نظرتون در اینده برای بارداری به مشکل میخورم.خیلی نگرانم لطفا همین جا پاسخ بدید.ممنونم

سلام دوست خوبم
    معمولا مصرف قرصهای ضدبارداری در ابتدا باعث اختلال در قاعدگی میشند اما بعد سیکلهای قاعدگی را منظم میکنند.
    به احتمال زیاد از عوارض مصرف قرصهاست و مشکل خاصی نیست و هیچ ربطی به بارداری یا تخمک گذاری نداره.
    اگر بعد از این باز خونریزی موقت بین دو پریودی یا بی نظمی در پریودی داشتید بهتره با پزشک مشورت کنید.

3. سلام خسته نباشید ببخشیدچندتا سوال داشتم..دیروز من با آینه تویه حموم به آلتم نگا میکردم تا پرده م رو ببینم و فک کنم دیدم چون نزدیک بود فقط سآراخ ادرار رو ندیدم آیا اون چیزی که من دیدم سوراخ ادرار بود یا پرده م؟ببخشید اینو میگم اون سوراخی که دیدم وقتی زور میزدم باز میشد دهنش..
    واینکه چند باریه وقتی پریود میشم لخته خونی ازم میاد از روز اول تا آخرین روز خیلی اذیت میشم،سنو گرافیم رفتم کیست تخمدانم ندارم علت چی میتونه باشه آیا درست میشه؟
    ممنآن از پاسخگوییتون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید