شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضخامت دیواره رحم و فیبرم

1. باسلام
    الان چندوقته دو هفته بعد از پریودی لکه بینی دارم (بیشتر ترشحات خونی).سنو گرافی چندروز قبل از پریودی نشان داد که:رحم انته ورسون در ابعاد 64*38م م.باکنتورمشخص.اکوی میومترغیرهموژن باندول هیپواکوی قدامی 13*14م م. اندومترلاین در ضخامت 13م م فاز ترشحی.
    متخصص قرص پروژسترون تجویزکردن که دوره اول مصرف کردم بازهم یک هفته قبل پریودی لکه بینی مثل قبل داشتم گفتن دیگه بقیشو نخور. ببخشید ضخامت دیواره رحمم غیرطبیعی بزرگه؟احتمال سرطان رحم وجو داره؟درضمن زیر دلم احساس میکنم غیرطبیعی بزرگه.خیلی ممنون میشم نظرتونو بگین من 29 سالمه مجردم
    با تشکر

2. mahsa128 نوشته است: باسلام
    الان چندوقته دو هفته بعد از پریودی لکه بینی دارم (بیشتر ترشحات خونی).سنو گرافی چندروز قبل از پریودی نشان داد که:رحم انته ورسون در ابعاد 64*38م م.باکنتورمشخص.اکوی میومترغیرهموژن باندول هیپواکوی قدامی 13*14م م. اندومترلاین در ضخامت 13م م فاز ترشحی.
    متخصص قرص <a>پروژسترون</a> تجویزکردن که دوره اول مصرف کردم بازهم یک هفته قبل پریودی لکه بینی مثل قبل داشتم گفتن دیگه بقیشو نخور. ببخشید ضخامت دیواره رحمم غیرطبیعی بزرگه؟احتمال سرطان رحم وجو داره؟درضمن زیر دلم احساس میکنم غیرطبیعی بزرگه.خیلی ممنون میشم نظرتونو بگین من 29 سالمه مجردم
    با تشکر

سلام

در فاز لوتئال (Luteal Phase) رنج نرمال ضخامت آندومتر، 7 - 16 میلی‌متر هستش دوست من
    بنابراین ضخامت 13 میلی‌متری گزارش شده در سونوی شما نرماله و مشکلی نیست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید