شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لرزش بدن هنگام خواب

1. سلام. چندوقتیتوموقع خواب بدنم پرش داره.یعنی کل بدنم .شبیه لرزش یاتشنج خفیف قبلا خودم متوجه نمیشدم همسرم بهم میگفت.ولی الان خیلی شدیدشده طوری که انقدزیادتکرارمیشه عصبی میشم.ووقتی درازمیکشم ومیخوام بخوابم شروع میشه.بعضی وقتا خیلی شدیده طوری که تپش قلب میگیرم وتنگی نفس.من الان ی ماه برادرمو ازدست دادم برادرموخیلی دوس داشتم واز انروزاین حالتها بیشترشده.مشکلاته دیگیم دارم بعضی وقتا توخواب رگه پشت پام میگیره یاکف پام طوری که انقدضعف میکنم فکرمیکنم دارم میمیرم.بعدش رگ دستم وبعدم فکم یعنی دور لبام بی حس میشه سوزن سوزن میشه.یابعضی وقتا ضعف دارم تپش قلب باعرق سرد.همه اینا موقعه خوابه.ولی الان توبیداریم بعضی وقتا ضعفوتپش قلبودارم.خیلی خیلی عصبی شدم این حالتامم عصبی ترم میکنه.میدونم که به مشکلاته عصبی واسترس مربوط میشه ولی میخواستم بدونم نشونه بیماریه خاصیه.خودم به ام اس شک دارم.

2. mgoya نوشته است: سلام. چندوقتیتوموقع خواب بدنم پرش داره.یعنی کل بدنم .شبیه لرزش یاتشنج خفیف قبلا خودم متوجه نمیشدم همسرم بهم میگفت.ولی الان خیلی شدیدشده طوری که انقدزیادتکرارمیشه عصبی میشم.ووقتی درازمیکشم ومیخوام بخوابم شروع میشه.بعضی وقتا خیلی شدیده طوری که تپش قلب میگیرم وتنگی نفس.من الان ی ماه برادرمو ازدست دادم برادرموخیلی دوس داشتم واز انروزاین حالتها بیشترشده.مشکلاته دیگیم دارم بعضی وقتا توخواب رگه پشت پام میگیره یاکف پام طوری که انقدضعف میکنم فکرمیکنم دارم میمیرم.بعدش رگ دستم وبعدم فکم یعنی دور لبام بی حس میشه سوزن سوزن میشه.یابعضی وقتا ضعف دارم تپش قلب باعرق سرد.همه اینا موقعه خوابه.ولی الان توبیداریم بعضی وقتا ضعفوتپش قلبودارم.خیلی خیلی عصبی شدم این حالتامم عصبی ترم میکنه.میدونم که به مشکلاته عصبی واسترس مربوط میشه ولی میخواستم بدونم نشونه بیماریه خاصیه.خودم به ام اس شک دارم.

سلام دوست خوبم
    اول از همه بهت تسلیت میگم غم آخرت باشه....ما رو در غم خودت شریک بدون.
    بد به دلت راه نده....مطمئن باش 90 درصد این علایمی که داری همون منشأ عصبی داره و احتمالا با یه دوره تحت نظر روانپزشک و روانکاو بودن این علایم برطرف میشه.
    بهتره قبل از هر کاری و قضاوتی هرچه زودتر با روانپزشک مشورت کنی و ازش کمک بخوای.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید