شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جنین در هشت هفتگی در سنوگرافی پیداست؟

1. negin2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    میخواستم بدونم جنین در هشت هفتگی در سنوگرافی پیدا میشە؟ البتە سنوگرافی واژینال نە. سنوی معمولی. لطفا زود جواب بدید  Sad و اینکە پریودی در بارداری ممکنە؟

2. negin2 نوشته است: میخواستم بدونم جنین در هشت هفتگی در سنوگرافی پیدا میشە؟ البتە سنوگرافی واژینال نە. سنوی معمولی. لطفا زود جواب بدید  Sad

سلام

صدای قلب جنین معمولا از هفته‌ی ششم قابل سمع هستش.

نقل قول: و اینکە پریودی در بارداری ممکنە؟

پریود به معنای واقعی پریود خیر،
    اما احتمال خونریزی هست و این موضوع یه مورد اورژانسی محسوب می‌شه که نیاز به مداخله‌ی پزشکی داره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. negin2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من میترسیدم کە باردار باشم.  ولی از بی بی چک استفادە کردم و منفی بود، همچنان میترسیدم و خیلی استرس داشتم... هشت یا نە هفتە از رابطە م گزشتە بود کە برای کیست تخمدان سنو دادام و کیست داشتم، کیست سە سانتی، و سنو برای رحم هم بود و هیچی نشون نداد، در ضمن من در این مدت پریود هم شدم و تقریبا سر وقت بودن فقط دو بار آخر دو روز آخر پریودیم قطع میشد و گفتید کە بارای استرس هست.. الان من همچنان گاهی استرس دارام و میترسم... با این شرایط امکان بارداری هست؟ اگە چیزی وجود داشت من پریود میشدم؟ یا سنو چیزی نشون میداد؟ با این شرایط وضعیت من چی هست؟ امکان بارداری هست؟؟؟

4. negin2 نوشته است: من میترسیدم کە باردار باشم.  ولی از بی بی چک استفادە کردم و منفی بود، همچنان میترسیدم و خیلی استرس داشتم... هشت یا نە هفتە از رابطە م گزشتە بود کە برای کیست تخمدان سنو دادام و کیست داشتم، کیست سە سانتی، و سنو برای رحم هم بود و هیچی نشون نداد، در ضمن من در این مدت پریود هم شدم و تقریبا سر وقت بودن فقط دو بار آخر دو روز آخر پریودیم قطع میشد و گفتید کە بارای استرس هست.. الان من همچنان گاهی استرس دارام و میترسم... با این شرایط امکان بارداری هست؟ اگە چیزی وجود داشت من پریود میشدم؟ یا سنو چیزی نشون میداد؟ با این شرایط وضعیت من چی هست؟ امکان بارداری هست؟؟؟

سلام دوست خوبم
    خیر هیچ امکان بارداری نیست.....با وقوع پریودی همه نگرانیها و استرسها در مورد حاملگی از بین میره.
    اگر باردار بودید هم سونو نشون میداد و هم علایم حاملگی کم کم براتون ظاهر میشد.
    وضعیتتون نرماله و جای نگرانی نیست.....هیچ احتمال حاملگی براتون نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. negin2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خیلی ممنون ، دلیل اینکە سیکل پریودی هام چند روز کم شدە چیە؟سە یا چهار روز زودتر پریودشدن بی نضمی بە حساب میاد؟ و اینکە آخراش دیگە خونریزیم یەدفە قطع میشە؟ من همیشە هفت روز بود پریودیم اما الان دو بار هست کە ٥ روزە شدە؟ دقیق بعد از اینکە من برای بارداری استرس داشتم کە نکنە وجد داشتە باشە پریودی هام این شکلی شد، بخاطر همین استرسم زیاد میشد

6. negin2 نوشته است: خیلی ممنون ، دلیل اینکە سیکل پریودی هام چند روز کم شدە چیە؟سە یا چهار روز زودتر پریودشدن بی نضمی بە حساب میاد؟ و اینکە آخراش دیگە خونریزیم یەدفە قطع میشە؟ من همیشە هفت روز بود پریودیم اما الان دو بار هست کە ٥ روزە شدە؟ دقیق بعد از اینکە من برای بارداری استرس داشتم کە نکنە وجد داشتە باشە پریودی هام این شکلی شد، بخاطر همین استرسم زیاد میشد

سلام
    دوست خوبم اول از همه استرس باعث این بی نظمی شده و دوم اینکه اگر سیکلتون منظم بوده این بی نظمی به حساب نمیاد و بطور موقت اینطور هست....اگر قبلا از روش اورژانسی استفاده کردید این بی نظمی بخاطر اون هست و اگر استفاده نکردید عوامل زیادی مثل استرس یا درگیریهای ذهنی یا حتی رژیم غذایی خاص یا مسافرت یا غیره میتونند عامل این بی نظمی موقت باشند.
    مشکل خاصی نیست که بخواید بخاطرش نگران باشید یا استرس داشته باشید....در بعضی مواقع این مورد واسه اکثر خانمها پیش میاد اما اگر تا پنج الی 6 دوره به نظم قبلی برنگشت باید یه سونو بدید تا وضعیت مشخص بشه...فعلا با آرامش خاطر به هورمونها و تخمدانها اجازه بدید تا کم کم به نظم قبلی خودشون بازگردند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید