شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با پیشاب و تاخیر پریود

1. سلام .
    من 18 سالمه . پریود تقریبا منظمی دارم .ماه پیش (13 آذر) پریود شدم و تا 10روز طول کشید . این ماه (6 دی) یه رابطه در حد تماس آلت با آلت داشتم که مطمئنم اسپرم توی پیشاب بوده .
    فردای روز رابطه 9:25 صبح 2تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 21:25 شب 2تای دیگه خوردم .
    تقریبا باید 13یا14 این ماه (دی) پریود میشدم که خب امروز 16ام هست و خبری از پریود نیست .
    استرس خییییییییییلیییییییییییی زیادی دارم .و امروز تست بیبی چک دادم و منفی شد . اصلا نمیدونم وضعیتم چجوریه ! راهنماییم کنید ..خیالم راحت بشه .. ممنون..

2. fatima1877 نوشته است: سلام .
    من 18 سالمه . پریود تقریبا منظمی دارم .ماه پیش (13 آذر) پریود شدم و تا 10روز طول کشید . این ماه (6 دی) یه رابطه در حد تماس آلت با آلت داشتم که مطمئنم اسپرم توی پیشاب بوده .
    فردای روز رابطه 9:25 صبح 2تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعد 21:25 شب 2تای دیگه خوردم .
    تقریبا باید 13یا14 این ماه (دی) پریود میشدم که خب امروز 16ام هست و خبری از پریود نیست .
    استرس خییییییییییلیییییییییییی زیادی دارم .و امروز تست بیبی چک دادم و منفی شد . اصلا نمیدونم وضعیتم چجوریه ! راهنماییم کنید ..خیالم راحت بشه .. ممنون..

سلام گلم
    نگران نباش..احتمال حاملگی به چند دلیل برات وجود نداره:
    اول اینکه رابطه سطحی بوده و احتمال حاملگی در این نوع رابطه خیلی کمه.
    دوم اینکه از روش اورژانسی صحیح استفاده کردی و این احتمال حاملگی را تقریبا صفر میکنه.
    سوم اینکه تست بیبی چک هم منفی بوده...پس هیچ احتمال حاملگی اصلا برات وجود نداره.
    تاخیر در پریود این ماهت بخاطر مصرف قرص و البته استرس زیادت هست...یه کم طول میکشه تا وضعیت هورمونهات مثل قبل و پریودت منظم بشه، حتی ممکنه لکه بینی داشته باشی یا پریودت مثل همیشه و به میزان همیشگی نباشه...جای هیچ نگرانی نیست...طبیعیه و در پریودهای بعدی منظم خواهد شد....استرس را هم از خودت دور کن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید