شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امکان بارداری در رابطه از مقعد؟

1. negin2

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من یک رابطه از مقعد داشتم که البته مایع منی خارج نشد و وارد مقعد من نشد دروقع ارزا نشد، دوباره رابطه داشتتیم و این بار کامل بود ولی کاندوم داشتیم که سالم بود . من الان خیلی زیاد استرس دارم ممکنه باردار باشم؟ من بعداز اون پریود شدم و دقیق و سر وقت بود، ولی دو روز از همیشه کمتر بود ، الان یک هفته مونده به پریودی جدیدم ولی من خیلی استرس دارم و نمیدونم چرا چند روزه اسهال هستم یه کم و دیشب درد عجیبی زیر دلم بود ، من ازدواج نکردم و باکره هستم، امکان بارداری هست؟؟؟؟ لطفا زود جواب بدید...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. negin2 نوشته است: سلام من یک رابطه از مقعد داشتم که البته مایع منی خارج نشد و وارد مقعد من نشد دروقع ارزا نشد، دوباره رابطه داشتتیم و این بار کامل بود ولی کاندوم داشتیم که سالم بود . من الان خیلی زیاد استرس دارم ممکنه باردار باشم؟ من بعداز اون پریود شدم و دقیق و سر وقت بود، ولی دو روز از همیشه کمتر بود ، الان یک هفته مونده به پریودی جدیدم ولی من خیلی استرس دارم و نمیدونم چرا چند روزه اسهال هستم یه کم و دیشب درد عجیبی زیر دلم بود ، من ازدواج نکردم و باکره هستم، امکان بارداری هست؟؟؟؟ لطفا زود جواب بدید...

سلام دوست خوبم
    وقوع یک پریودی نرمال بعد از رابطه حفاظت نشده هر نوع احتمال حاملگی را رد میکنه....اون دو روز کمتر هم فقط بخاطر استرس بوده و هیچ دلیل خاص دیگری نداره.
    اسهال داشتن الان هم باز بخاطر استرس هست...درد زیر دلت هم ممکنه از علایم آغاز پریودی باشه.
    بهتره استرس را از خودت دور کنی و خیالت را راحت کنی....هیچ احتمال بارداری برات وجود نداره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید