شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بدن درد شدید بعد از خودارضایی

1. با سلام .... دکتر من بعد از خود ارضایی که هر دوهفته انجام میدهم متاسفانه از عدم کنترل خود دو بار پشت سر هم خود ارضایی میکنم با فاصله زمانی 2 ساعت از همدیگر.....
    و بعدش از 6 تا 12 ساعت علائم بدن درد شدید در بدنم پدیدار میشود که  ابتدا درد های سوزن سوزن از قسمت تمام پشتم اغاز و به مرور کمتر از 2 ساعت کل بدنم را میگیرد و بعضی وقتا هم تا 4 پنج روز نمیتونم از سرجام بلند شوم..... در همین موقع که بدنم اینطور میشود با تغییر حالت سر سرپا در داخل سرم حدود 10 ثانیه درد نبض دار هست....به متخصص داخلی هم مراجعه کردم که با ازمایش کامل چیز خاصی را مشاهده نکرد و فقط قرص پروکساژل200 تجویز کرد برای مواقعی ک اینطوری میشم
    حدود 1 ماه هم هست که انگشت شست دست چپم لرزش قابل توجهی پیدا کرده.... دلیلش میتواند به خاطر خود ارضایی باشد....البته پدرمم هم همین انگشتش لرزش دارد از لحاظ ارثی بودن عرض کردم....لطفا جواب سوالمو بدید خواهشا
    با تشکر فراوان

2. با سلام ،به نظرمن میتونه عاملش باشه
    یکی ازبچه ها می گفت من قبلا وقتی یک اززجنس مخالف رو می دیدم آلت خود به خودسیخ می شد به گونه ای که براش لذت بخش بودو اما چون خودش رو بااستمنا ارضاکرد دیگه این حالت براش پیش نمیادحالا میگه قبلا خودارضایی میکردم آلتم کاملا بلند میشد وطولش خوب بود وبه اون حالت میمونداما بعد سه چهارسال بااستمنا طول آلت مثل قبلا بلند نمیشه وبه اصطلاح سیخ نمیشه وماندگاریش دراونحالتم مثل قبلا نیست والان میخواد ازدواج کنه اما نگرانه ایا میشه با ترک استمنا بدنش رو فرم بیاد چقدرطول میده ایا کوچک شدن آلت نسبت به قبل درحالت نعوظ علتش استمناست چکار کنه تا همه چیز سر جاش یاد برای ازدواج مشکل ساز هست طرف دکتر برو نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. باسلام
    من شنیدم که خود ارضایی برا اقایان مشکلات زیادی به همراه میاره. اولا اینکه خودارضایی باعث زود انزالی میشه .در موقع  ازدواج بعد از6ماهه اول باعث سرد شدن کامل مرد میشه
    بطوریکه نمیتونه نیازهای زنشو براورده کنه و این مسئله باعث مشکلات زیادی حتی طلاق شده است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید