شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد شدید هنگام نزدیکی بدون هیچ مشکلی

1. با سلام و خسته نباشید :
    ۸ ماه ازدواج کردم اما در هر بار نزدیکی مثل روز اول درد دارم. واژنم خشک نیست  تحریکم میشم حتی  از ژل لوبریکانت هم استفاده میکنم . به متخصص زنان هم مراجعه کردم سونو واژینال شدم  دکتر گفت هیچ مشکلی ندارم نه عفونت و نه هیچ چیز دیگه. نمی دونم چه کنم دردم خیلی شدید به طوری که به ندرت از طزیق واژن نزدیکی میکنیم وبه صورت لاپایی رابطه داریم. حتی یکی دو بار که از طریق مقعد رابطه داشتم درد خیلی کمی حس کردم حتی برام لذت بخش بود اما از راه واژن به شدت درد دارم. البته هیچ ترس و یا خاطره بدی هم در این مورد ندارم. لطفا کمکم کنید چه کار باید بکنم واقعا خسته شدم. متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. والا با اقداماتی که شما انجام دادی حرفی برای گفتن نمیمونه
    فقط اینکه پوزیشن های مختلف رو امتحان کنی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. Ms_nilgoon نوشته است: با سلام و خسته نباشید :
    ۸ ماه ازدواج کردم اما در هر بار نزدیکی مثل روز اول درد دارم. واژنم خشک نیست  تحریکم میشم حتی  از ژل لوبریکانت هم استفاده میکنم . به متخصص زنان هم مراجعه کردم سونو واژینال شدم  دکتر گفت هیچ مشکلی ندارم نه عفونت و نه هیچ چیز دیگه. نمی دونم چه کنم دردم خیلی شدید به طوری که به ندرت از طزیق واژن نزدیکی میکنیم وبه صورت لاپایی رابطه داریم. حتی یکی دو بار که از طریق مقعد رابطه داشتم درد خیلی کمی حس کردم حتی برام لذت بخش بود اما از راه واژن به شدت درد دارم. البته هیچ ترس و یا خاطره بدی هم در این مورد ندارم. لطفا کمکم کنید چه کار باید بکنم واقعا خسته شدم. متشکرم

سلام دوست من
    این مشکلی بود که منم داشتم.... و با روشی که میگم تا حد زیادی بهتر شدم.
    بعد از تحریک شدن کامل و قبل از دخول از همسرتون بخواهید که با ورود انگشت وازنتون رو آماده کنن و بعد دخول رو به آرامی انجام بدن. امیدوارم مشکل تون حل بشه.

4. با سلام و عرض ادب
    من چند روز پیش تو ماه عسل بودم و خواستیم طی 4 روز پرده بکارت رو از بین ببریم ولی متاسفانه بعد از معاشقه طولانی و رسیدن به ارگاسم از راه کلیتوریس، با ورود آلت به دهانه واژن درد شدیدی حس کردم. چند بار همسرم با انگشت سعی کرد واژن رو آماده کنه. البته 3 یا 4 سانت وارد شد ولی درد شدید بود و حس می کنیم پرده از بین نرفت. در تمام مدت احساس می کردم آلت مسیر اشتباهی رو طی می کنه در صورتی که غیر از اون مسیر دیگه ای نیس. مسئله عجیبی که بود اینه که با ورود الت حس نیاز به دفع مدفوع شدیدی داشتم. با وجود این که قبل از آن کامل تخلیه صورت گرفته بود و با خروج آلت آن حس از بین می رفت. حس شدیدی بود که اجازه نمی داد و حتی بیشتر از درد ورود آلت آزار دهنده بود. خواشمندم راهنمایی کنید

5. princess_r نوشته است: با سلام و عرض ادب
    من چند روز پیش تو ماه عسل بودم و خواستیم طی 4 روز پرده بکارت رو از بین ببریم ولی متاسفانه بعد از معاشقه طولانی و رسیدن به ارگاسم از راه کلیتوریس، با ورود آلت به دهانه واژن درد شدیدی حس کردم. چند بار همسرم با انگشت سعی کرد واژن رو آماده کنه. البته 3 یا 4 سانت وارد شد ولی درد شدید بود و حس می کنیم پرده از بین نرفت. در تمام مدت احساس می کردم آلت مسیر اشتباهی رو طی می کنه در صورتی که غیر از اون مسیر دیگه ای نیس. مسئله عجیبی که بود اینه که با ورود الت حس نیاز به دفع مدفوع شدیدی داشتم. با وجود این که قبل از آن کامل تخلیه صورت گرفته بود و با خروج آلت آن حس از بین می رفت. حس شدیدی بود که اجازه نمی داد و حتی بیشتر از درد ورود آلت آزار دهنده بود. خواشمندم راهنمایی کنید

دوست عزیز بهتره به  متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع بکارت شما رو مشخص کنه
    آن وقت میشه در موردش بحث کرد

6. سلام دوستان
    من برا بهتر شدن رابطمون ژل لوبریکانت خریدم(شرکت تولیدارو). ولی اطلاعاتی که روش نوشته منو به شک انداخت که ژل درستی خریدم یا نه. روش ننوشته واتر بیسه ولی نوشته قابل حل در آب. بعدشم نوشته فقط برای استعمال خارجی! یعنی اگه وارد واژن بشه مشکلی پیش میاد؟

7. ayzy نوشته است: سلام دوستان
    من برا بهتر شدن رابطمون ژل لوبریکانت خریدم(شرکت تولیدارو). ولی اطلاعاتی که روش نوشته منو به شک انداخت که ژل درستی خریدم یا نه. روش ننوشته واتر بیسه ولی نوشته قابل حل در آب. بعدشم نوشته فقط برای استعمال خارجی! یعنی اگه وارد واژن بشه مشکلی پیش میاد؟

سلام
    مشکلی نداره
    نگران نباشید

8. با سلام قابل حل در آب یعنی با شستشو با آب قابل پاک شدن هست و استعمال خارجی منظور قابل خوردن نیست.

9. princess_r نوشته است: با سلام و عرض ادب

سلام. علت اینکه احساس دفع مدفوع دارید به این خاطره که وقتی آلت مرد وارد واژنت میشه به خاطر پوزیشنی که داری (احتمالا شما به پشت خوابیدی و پاهاتو باز کردی و عمل دخول انجام شده) آلت مرد به لوله مقعدت فشار میاره چون روی اون افتاده. میتونی پوزیشنتو عوض کنی. مثلا همسرت به پشت دراز بکشه و شما رو آلت تناسلیش بشینی یا پوزیشنایی مثل این. برا پردتم به نظر من برو پیش متخصص زنان و ازش بخواه که پردتو از بین ببرهو شاید اینطوری رابطه جنسی برات راحت تر بشه!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید