شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص تاخیری بدون عوارض

1. سلام به همه

میشه یک قرص تاخیری که عوارض نداشته باشید معرفی کنید؟

اسپری بی حسی میاره و چندان رضایت بخش نیست.

سپاس

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    من 26 ساله و مجرد هستم .
    من دیروز واسه چکاب پیش یه ارولوژ رفتم و بعد هم یه سوال در مورد قرص یا پماد های تاخیری ازشون پرسیدم که ایشون قرص های فلوکستین را تجویز کردند که یه بسته 10 درصدی عبیدی (بعد از صبحانه ) و 5 تا بسته 20 درصدی (بعد از نهار) داروخونه بهم داد پماد هم لیدوکائین-پریلوکائین 2.5 درصد هست .
    حال سوالم اینکه که من تو نت سرچ کردم این قرص ها بیشتر واسه افسردگی هست آیا شما توصیه میکنید مصرف کنم و عوارض خاصی نداره آیا این قرص ها واسه زودانزالی موقتی هست چون دو ماه هم باید مصرف شود یا اینکه دو ماه مصرف بشه اثرش دائمی است .
    البته این رو بگم که مجرد هستم و در آینده هم ممکنه رابطه ای نداشته باشم و فقط واسه اینکه مشکل زود انزالی برطرف شود میخوام مصرف کنم .
    در مورد پماد هم اگر نکته ای هست بفرمایید.

3. همه قرص ها و دارو ها عوارض داره هرکی هم گفته نداره نمیدونه فلوکستین جز دارو های ارامبخشه قرص سیتالوپرام و امیپرامین (اگه اشتب نکنم اسمش و)ارامبخشه و عوارض داره
    ویگرودول قرمز از سیلدنافیل و ترامادول جهت (شق شدن و تاخیری) ساخته شده خوبه اما حداقل مصرفش روزی یکی هست....

لیدوکایین هم ک بی حسیه اولاش خوبه بعد ک بدنت عادت کرد ب جای ی پاف باید دوتا پاف بزنی

4. با سلام و عرض ادب خدمت شما
    یک قرصی هست به نام  VEGO PILLS می خواستم اگه ممکنه در بارش توضیحاتی بدین که آیا این قرص  تأخیری هست یا نه؟ و اصولاً مصرفش توصیه میشه یا نه و طریقه مصرفش چطوره؟و شما چه قرص تأخیری رو صلاح می دونید

5. ali136260 نوشته است: با سلام و عرض ادب خدمت شما
    یک قرصی هست به نام  VEGO PILLS می خواستم اگه ممکنه در بارش توضیحاتی بدین که آیا این قرص  تأخیری هست یا نه؟ و اصولاً مصرفش توصیه میشه یا نه و طریقه مصرفش چطوره؟و شما چه قرص تأخیری رو صلاح می دونید

قرص امریکایی هست دیرانزال سفت کنندس(شق کننده) فقط همین و میدونم

اما ی قرص هست ویگرودول قرمز اگه اشتباه نکنم المانی هست تست شده عالیه هم تاخیر داره هم سفت کنندس ی 15 مین قبل از انجام کار باید خورده شه فک کنم فک کنم فک کنم روزی یکی مشکلی نیس در صورتی ک بیماری قلبی چیزی نداشته باشی
    عوارض اصلیش(اکتر قرص ها) رو کلیه اثر میزاره خوردی ی سری نورا رو ابی میبینی پوستت ممکنه حالت خشکی پیدا کنه اما همیشه مصرف نکن کلا ب ضررش نمی ارزه
    قیمتشم دیگه خلی گرون باشه خلی گرون باشه ی ورقش15000تومن توش 5 تا هست

6. اما ی قرص هست ویگرودول قرمز اگه اشتباه نکنم المانی هست تست شده عالیه هم تاخیر داره هم سفت کنندس ی 15 مین قبل از انجام کار باید خورده شه فک کنم فک کنم فک کنم روزی یکی مشکلی نیس در صورتی ک بیماری قلبی چیزی نداشته باشی
    عوارض اصلیش(اکتر قرص ها) رو کلیه اثر میزاره خوردی ی سری نورا رو ابی میبینی پوستت ممکنه حالت خشکی پیدا کنه اما همیشه مصرف نکن کلا ب ضررش نمی ارزه
    قیمتشم دیگه خلی گرون باشه خلی گرون باشه ی ورقش15000تومن توش 5 تا هست[/quote]

با سلام و سپاس بخاطر راهنمایی شما من شنیدم که این قرص ویگرودول اسم واقعیش وگادول هست محصول هندوستانه و استفاده از این قرص توصیه نشده چون شنیدم در مکان های غیر بهداشتی درستش می کنن شاید هم این قرصی که شما فرمودین فرق داره به هر حال ممنون از راهنماییتون

7. نقل قول:
    ali136260 نوشته است: اما ی قرص هست ویگرودول قرمز اگه اشتباه نکنم المانی هست تست شده عالیه هم تاخیر داره هم سفت کنندس ی 15 مین قبل از انجام کار باید خورده شه فک کنم فک کنم فک کنم روزی یکی مشکلی نیس در صورتی ک بیماری قلبی چیزی نداشته باشی
    قیمتشم دیگه خلی گرون باشه خلی گرون باشه ی ورقش15000تومن توش 5 تا هست

با سلام و سپاس بخاطر راهنمایی شما من شنیدم که این قرص ویگرودول اسم واقعیش وگادول هست محصول هندوستانه و استفاده از این قرص توصیه نشده چون شنیدم در مکان های غیر بهداشتی درستش می کنن شاید هم این قرصی که شما فرمودین فرق داره به هر حال ممنون از راهنماییتون

درسته وگادول هست اما من المانیش و دیدم از نزدیک

8. Arman71

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    یه سوال،من خیلی رابطه جنسی منظم ندارم و شاید حداقل هر دو هفته باشه و برای دیرتر ارضا شدن از دو تا قرص 50 ترامادول استفاده میکنم و واقعا حس خوبی بهم میده،یه اعتماد به نفس برای عقب افتادن ارضا و راضی بودن شریک جنسی.
    حالا خواستم ببینم این قرص چه عوارضی داره،یا میتونه داشته باشه،یا من زیاد مصرف میکنم الان؟

9. هیچ قرصی توی دنیا وجود نداره ک عوارض نداشته باشه قرص ترامادول هم عوارض سنگینی داره و اعتیاد اوره

ازکاندوم های حاوی لیدوکائین یا همون تاخیری استفاده کنید.

رابطه جنسی منظم اگه داشته باشین زودانزالی برطرف میشه این به من ثابت شده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. mi3agh نوشته است: هیچ قرصی توی دنیا وجود نداره ک عوارض نداشته باشه قرص <a>ترامادول</a> هم عوارض سنگینی داره و اعتیاد اوره

ازکاندوم های حاوی <a>لیدوکائین</a> یا همون تاخیری استفاده کنید.

پس چرا با رابطه جنسی ، زود انزالی من برطرف نمیشه

11. mosi95 نوشته است:
    mi3agh نوشته است: هیچ قرصی توی دنیا وجود نداره ک عوارض نداشته باشه قرص <a><a>ترامادول</a></a> هم عوارض سنگینی داره و اعتیاد اوره

ازکاندوم های حاوی <a><a>لیدوکائین</a></a> یا همون تاخیری استفاده کنید.

پس چرا با رابطه جنسی ، زود انزالی من برطرف نمیشه

باز هم میگم رابطه جنسی تون منظم منظم منظم تاکید میکنم منظم باشه و پیشنهاد میدم ی ماه تمرینات کگل هم انجام بدید

12. mi3agh نوشته است: همه قرص ها و دارو ها عوارض داره هرکی هم گفته نداره نمیدونه <a>فلوکستین</a> جز دارو های ارامبخشه قرص <a>سیتالوپرام</a> و امیپرامین (اگه اشتب نکنم اسمش و)ارامبخشه و عوارض داره
    ویگرودول قرمز از <a>سیلدنافیل</a> و <a>ترامادول</a> جهت (شق شدن و تاخیری) ساخته شده خوبه اما حداقل مصرفش روزی یکی هست....

<a>لیدوکایین</a> هم ک بی حسیه اولاش خوبه بعد ک بدنت عادت کرد ب جای ی پاف باید دوتا پاف بزنی

شما دکتری که همچین نظری میدی.چرا ما ایرانی ها هممون کارشناس هستیم و در هر موردی نسخه میپیچیم؟
    اصلا میدونی فلوکستین چیه؟!من میدونم چون دارم عمری مصرفش میکنم.قرص ها اعصاب و ارام بخش اخرشون پام دارن مثل لورزپام.دیازپام.کلونوزپام.....
    فلوکستین کارش تاثیر روی سرتولین و دوپامین مغزه و یک جور شادی اور و برای انگیزه بیشتر استفاده میشه و جز قرص های زد افسردگیه
    لطفا چیزی که اطلاعات درستی نداری نظر نده و فقط یاد بگیر.چون شاید با این نظرت مردم رو به اشتباه بندازی.ازت سپاسگزارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید