شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغری الت تناسلی

1. سلام من دختر 20 ساله مجردم.میخواستم ببینم راهی هست که بشه غیر از جراحی کردن لبهای بزگ الت تناسلی تپل بشن؟مثلا با ماساژ دادن؟ لبهای بزرگ الت من خیلی لاغرن و لبهای کوچک بزرگ.و ایا با ماساژ دادن لبهای کوچک هم بزرگتر نمیشن؟ و یک سوال دیگه هم اینکه من شنیدم برای رفع تیرگی الت پودر زاغ و سرکه سیب موثره.میخواستم ببینم برای بکارتم اتفاقی نمی افته؟ ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. narvan_2 نوشته است: سلام من دختر 20 ساله مجردم.میخواستم ببینم راهی هست که بشه غیر از جراحی کردن لبهای بزگ الت تناسلی تپل بشن؟مثلا با ماساژ دادن؟ لبهای بزرگ الت من خیلی لاغرن و لبهای کوچک بزرگ.و ایا با ماساژ دادن لبهای کوچک هم بزرگتر نمیشن؟ و یک سوال دیگه هم اینکه من شنیدم برای رفع تیرگی الت پودر زاغ و سرکه سیب موثره.میخواستم ببینم برای بکارتم اتفاقی نمی افته؟ ممنون

تنها راه تغییر شکل عمل جراحیه. ماساژ و غیره هم تأثیری نداره.
    لازم به توضیحه که بر اساس توصیفی که کردید شکل ناحیه‌ی تناسلیتون طبیعیه و بسیاری افراد همین حالت رو دارند. نیازی به تغییرش وجود نداره.
    در مورد تغییر رنگ هم جستجو کنید در سایت مطالب زیاد هست.

3. اخه لبهای کوچک آلتم از لبهای بزرگ بیرون زده البته خیلی کمه ولی قرینه هم نیستن!بخاطر این موضوع خیلی ناراحت بودم مطالب سایتو که خوندم وبا یک خانومم که صحبت کردم اونم گفت شکل التت خیلی خوبه یکم اروم شدم ولی هنوزم خودم راضی نیستم.درمورد راه درمانهای گیاهی برای تیرگی هم چیزی تو سایت نبود!شنیدم که پودر زاغ و سرکه سیب لایه برداری از پوست میکنه و برای ریزموها و موهای زیرپوستی هم خوبه.میخواستم بدونم که برای بکارت مشکلی نداره؟؟!!!

4. narvan_2 نوشته است: اخه لبهای کوچک آلتم از لبهای بزرگ بیرون زده البته خیلی کمه ولی قرینه هم نیستن!بخاطر این موضوع خیلی ناراحت بودم مطالب سایتو که خوندم وبا یک خانومم که صحبت کردم اونم گفت شکل التت خیلی خوبه یکم اروم شدم ولی هنوزم خودم راضی نیستم.درمورد راه درمانهای گیاهی برای تیرگی هم چیزی تو سایت نبود!شنیدم که پودر زاغ و سرکه سیب لایه برداری از پوست میکنه و برای ریزموها و موهای زیرپوستی هم خوبه.میخواستم بدونم که برای بکارت مشکلی نداره؟؟!!!

سلام دوست خوبم
    زیادی حساسی...این مواردی که در مورد آلت گفتی کاملا طبیعیه و افراد زیادی مثل خودت هستند.
    من شخصا در مورد پودر زاغ چیزی نشنیدم اما اگر از چیزی برای رفع تیرگی یا مو زدایی اون ناحیه استفاده کردی خیلی مراقب باش که به داخل واژن راه پیدا نکنه...چون علاوه بر اینکه احتمالش هست به بکارت آسیب برسونه باعث عفونت میشه و کار دستت میده.

5. narvan_2 نوشته است: اخه لبهای کوچک آلتم از لبهای بزرگ بیرون زده البته خیلی کمه ولی قرینه هم نیستن!بخاطر این موضوع خیلی ناراحت بودم مطالب سایتو که خوندم وبا یک خانومم که صحبت کردم اونم گفت شکل التت خیلی خوبه یکم اروم شدم ولی هنوزم خودم راضی نیستم.درمورد راه درمانهای گیاهی برای تیرگی هم چیزی تو سایت نبود!شنیدم که پودر زاغ و سرکه سیب لایه برداری از پوست میکنه و برای ریزموها و موهای زیرپوستی هم خوبه.میخواستم بدونم که برای بکارت مشکلی نداره؟؟!!!

کلا افراد در مورد ظاهر خودشون یک مقدار دید منفی دارن
    همون طور که خیلی ها فکر میکنن چهره شون خوب نیست در حالی که اطرافیانشون نظر دیگه ای دارن و ...
    بنابراین بهتره نگرانیتون رو در این مورد کنار بگذارید، همون طوری که بهتون گفتند کاملا طبیعیه.
    در مورد ابن جور درمان ها هم بهتره از چنین اقداماتی خودداری کنید، احتمالا در مورد رنگ هم حساسیتتون بی مورده.

6. بهترین راه درمان برای شما بی اعتنایی و فکر نکردن به اینموضوع و مسایل مشابه هست
    چون واقعا مشگلی در کار نیست و مشگل را خود به علت حساسیت و وسواس نابجا  ایجاد کرده اید . شما سالم هستید و باید خدا را شکر کنید .  در ضمن بدونید که اندام تناسلی چه زن و چه مرد باهم تفاوت دارند و هرگز در جزییات شبیه هم نیستند اما مهم سالم بودن و عاری از نقص بودنشون مهمه نه مسایل حاشیه ای اون.  
    چگونه اندیشیدن به زندگی ما شکل و روح میبخشد نه چگونه بودن اعضا و جوارح ما.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام ترو خدا جواب بدید من پسری 15 ساله هستم فردا24تیره1394میرم تو 16 من مشکلم التم هستش میخوام بدونم التم طبیعی هستش یا نه التم من راست که میشه 8سانته وهنوز قدم رشت نکرده قدمم 160یا165هستش وزنمم79 هستش خیلی کم موهای زیر بغلم در امده و صدای من بچه گونست که وقتی پشت تلفن حرف میزنم با کسی مسخرم میکنن یه مشکلی دارم که خیلی منو اذیت میکنه نوکه سینه های من خیلی بد طوری شده باد داره و دردمیکنه حتی طوری شده که میرم استخر همه به من نگاه میکنند و التمم که 8 سانته ترو خدا جواب بدید دکتره غدد هم رفتم امپول hcg5000داده بهم که هر 15 روز یه بار باید بزنم و قرص تاموکسیفن 20 برای سینه هام ترو خدا جواب بدید

8. Miladqyre نوشته است: سلام ترو خدا جواب بدید من پسری 15 ساله هستم فردا24تیره1394میرم تو 16 من مشکلم التم هستش میخوام بدونم التم طبیعی هستش یا نه التم من راست که میشه 8سانته وهنوز قدم رشت نکرده قدمم 160یا165هستش وزنمم79 هستش خیلی کم موهای زیر بغلم در امده و صدای من بچه گونست که وقتی پشت تلفن حرف میزنم با کسی مسخرم میکنن یه مشکلی دارم که خیلی منو اذیت میکنه نوکه سینه های من خیلی بد طوری شده باد داره و دردمیکنه حتی طوری شده که میرم استخر همه به من نگاه میکنند و التمم که 8 سانته ترو خدا جواب بدید دکتره غدد هم رفتم امپول hcg5000داده بهم که هر 15 روز یه بار باید بزنم و قرص تاموکسیفن 20 برای سینه هام ترو خدا جواب بدید

سلام
    دوست عزیز درمان خود را ادامه دهید و تحت نظر پزشک متخصص غدد باشید مشکل شما رفع خواهد شد هنوز برای افزایش طول آلت تناسلی شما فرصت زیاد است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید