شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

1. سلام،
    من 25 سال سن دارم :
    قاعدگی منظم دارم  طول دوره 28 روز است. ولی توو طولانیترین حالت 30روزه بوده . دوره خونریزیم 7 روز است.آخرین بار  30-7-93خونریزی من شروع شد. در تاریخ 11-8-93 با نامزدم یک رابطه جنسی داشتم.  شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی بالا تنه تخلیه شد.ولی در حین رابطه تماس داشتیم ازینکه پیشاب تماس پیدا کرده نگرانم.چون الان 4روزه از شروع دورم گذشته.و اینکه بعد از رابطه به عفونت دچارشدم و دکتر بهم قرصهای متروماکس 250 (مترونیدازول) - آزیترومایسین 250- فلوکونازول 150دادند.همشون تمام شده بجز مترونیدازول.از دکتر راجع به قرصها پرسیدم گفت ممکنه از قرصها باشه.ولی میترسم صبر کنم .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. tinaz100 نوشته است: سلام،
    من 25 سال سن دارم :
    قاعدگی منظم دارم  طول دوره 28 روز است. ولی توو طولانیترین حالت 30روزه بوده . دوره خونریزیم 7 روز است.آخرین بار  30-7-93خونریزی من شروع شد. در تاریخ 11-8-93 با نامزدم یک رابطه جنسی داشتم.  شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و منی بالا تنه تخلیه شد.ولی در حین رابطه تماس داشتیم ازینکه پیشاب تماس پیدا کرده نگرانم.چون الان 4روزه از شروع دورم گذشته.و اینکه بعد از رابطه به عفونت دچارشدم و دکتر بهم قرصهای متروماکس 250 (<a>مترونیدازول</a>) - آزیترومایسین 250- <a>فلوکونازول</a> 150دادند.همشون تمام شده بجز <a>مترونیدازول</a>.از دکتر راجع به قرصها پرسیدم گفت ممکنه از قرصها باشه.ولی میترسم صبر کنم .

دوست خوبم سلام
    بنظر میاد رابطه شما در ابتدای روزهای پرخطر تخمک گذاری بوده....باید حتما از روش اورژانسی بلافاصله بعد از رابطه استفاده میکردی.
    عقب افتادن پریودت هم بخاطر استرس و مصرف همین قرصهاست که گفتی، چون منم تجربه مصرف این قرصها را داشتم و باعث شده پریود چند روز عقب بیفته. مترونیدازول عفونتت را کامل از بین میبره بخاطرهمین مقدارشو دکتر بیشتر بهت داده.
    هنوز فرصت واسه پریودی داری یعنی خیلی دیر نشده که باعث نگرانی بشه
    فعلا برای مطمئن شدن از بارداری یا عدم آن کاری غیر از استفاده از بیبی چک یا آزمایش خون نمیتونی انجام بدی.
    اما احتمال بارداری با پیشاب کم هست.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید