شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طریقه از بین بردن کامل موهای زاید

1. night93

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان
    سوالی که دارم برام خیلی مهمه برای از بین بردن موهای زاید از چی استفاده کنیم که بهتر باشه و اصلا مویی باقی نمونه؟
    لطفا طریقه استفاده هم بگید
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. night93 نوشته است: سلام دوستان
    سوالی که دارم برام خیلی مهمه برای از بین بردن موهای زاید از چی استفاده کنیم که بهتر باشه و اصلا مویی باقی نمونه؟
    ممنون

سلام دوست خوبم
    من از تجربیات خودم برات میگم شاید واست مفید باشه
    من از هر روشی که فکرش را بکنی واسه این موضوع استفاده کردم اما هر کدام عوارض خاص خودش را داشت.
    اولین روش همون ژیلت بود که بعد از اون مو زبر و خشن در میاد چند روز هم بیشتر طول نمیکشه که مو در بیاد.
    دومین روش استفاده از پودر موبر بود که موها را 10 تا در میان از پوست و به صورت سطحی جدا میکرد.
    سومین روش استفاده از کرم موبر البته نوع خارجیش بود که هرچند خوب بود اما بازم مو روی بدن میموند و هر بار هم باید یکی دوتا از کرم را کامل استفاده میکردم که مقرون به صرفه نبود.
    چهارمین روش استفاده از مومک خانگی بود که برای این کار باید یه کمکی داشته باشی و چون ماها مهارت کافی واسه این کار نداریم هم درد زیادی باید متحمل بشیم و هم موها کامل برداشته نمیشه و هم موجب حساسیت و قرمزی پوست میشه.
    روش پنجم استفاده از موکن برقی بود که هرچند خوب بود اما وقت گیر بود و بعد از اون موها زیرپوستی درمیومدند.
    اما روش ششم که به پیشنهاد یکی از دوستام انجام دادم و الان دو سه ساله فقط همین روش را استفاده میکنم اپیلاسیون با خشاب با مواد گیاهی هست...من در یکی از مراکز اپیلاسیون توسط یه خانم مجرب و ماهر این کار را انجام میدم و واقعا هم راضی هستم چون هم مدت زمان برداشتن مو نسبت به روشهای دیگه خیلی کمتره هم موها را کامل همراه با پرزهاش برمیداره هم علاوه بر موزدایی پوست را جرم گیری و شفاف و نرم میکنه هم حساسیت ایجاد نمیکنه هم مدت زمان رویش مجدد مو خیلی طولانی میشه و بعد هم که درمیاد خیلی کم و نرم و نازک درمیاد...در کل من که خیلی راضی بوده و هستم.
    البته موزدایی توسط لیزر هم هست که مقرون به صرفه نیست و من هم تا حالا تجربه نکردم چون از هر کسی که این کارو انجام داده شنیدم که بعد از مدتی موها به همان مقدار اول درمیاد.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. maria64 نوشته است:
    night93 نوشته است: سلام دوستان
    ممنون

سلام دوست خوبم
    من از هر روشی که فکرش را بکنی واسه این موضوع استفاده کردم اما هر کدام عوارض خاص خودش را داشت.
    اولین روش همون ژیلت بود که بعد از اون مو زبر و خشن در میاد چند روز هم بیشتر طول نمیکشه که مو در بیاد.
    دومین روش استفاده از پودر موبر بود که موها را 10 تا در میان از پوست و به صورت سطحی جدا میکرد.
    سومین روش استفاده از کرم موبر البته نوع خارجیش بود که هرچند خوب بود اما بازم مو روی بدن میموند و هر بار هم باید یکی دوتا از کرم را کامل استفاده میکردم که مقرون به صرفه نبود.
    چهارمین روش استفاده از مومک خانگی بود که برای این کار باید یه کمکی داشته باشی و چون ماها مهارت کافی واسه این کار نداریم هم درد زیادی باید متحمل بشیم و هم موها کامل برداشته نمیشه و هم موجب حساسیت و قرمزی پوست میشه.
    روش پنجم استفاده از موکن برقی بود که هرچند خوب بود اما وقت گیر بود و بعد از اون موها زیرپوستی درمیومدند.
    اما روش ششم که به پیشنهاد یکی از دوستام انجام دادم و الان دو سه ساله فقط همین روش را استفاده میکنم اپیلاسیون با خشاب با مواد گیاهی هست...من در یکی از مراکز اپیلاسیون توسط یه خانم مجرب و ماهر این کار را انجام میدم و واقعا هم راضی هستم چون هم مدت زمان برداشتن مو نسبت به روشهای دیگه خیلی کمتره هم موها را کامل همراه با پرزهاش برمیداره هم علاوه بر موزدایی پوست را جرم گیری و شفاف و نرم میکنه هم حساسیت ایجاد نمیکنه هم مدت زمان رویش مجدد مو خیلی طولانی میشه و بعد هم که درمیاد خیلی کم و نرم و نازک درمیاد...در کل من که خیلی راضی بوده و هستم.
    البته موزدایی توسط لیزر هم هست که مقرون به صرفه نیست و من هم تا حالا تجربه نکردم چون از هر کسی که این کارو انجام داده شنیدم که بعد از مدتی موها به همان مقدار اول درمیاد.

مطالب گفته شده بیشتر به درد خانوم ها می خوره.... برای آقایان هم روشی ایمن سراغ دارید؟

4. topol_mokhtare نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    night93 نوشته است: سلام دوستان
    ممنون

سلام دوست خوبم

مطالب گفته شده بیشتر به درد خانوم ها می خوره.... برای آقایان هم روشی ایمن سراغ دارید؟

سلام دوست خوبم
    راستش من چون خودم یه خانم هستم فقط تجربیات خودمو در اختیار دوستان قرار دادم، در مورد آقایون هم تا اونجایی که میدونم بعضی از آرایشگاههای مردانه عمل اپیلاسیون را انجام میدند اما خب محدود هستند چون موهای بدن آقایان به مراتب بیشتر از بانوان هست و دردش هم بیشتر خواهد بود بخاطر همین کمتر مردی زیر بار این کار میره.
    آقایون اکثراً با موزر موها را از روی پوست برمیدارند اما خب این کار هم موزدایی سطحی هست، راستش با عرض معذرت در مورد موزدایی از ریشه روشی دیگری واسه آقایون سراغ ندارم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. asma2221

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خشاب گیاهی چیه؟میشه اطلاعات بیشتری بدید؟چه طورتهیه کنیم

6. asma2221 نوشته است: سلام خشاب گیاهی چیه؟میشه اطلاعات بیشتری بدید؟چه طورتهیه کنیم

سلام
    دوست خوبم خشابها وسایلی هستند که در اونا موادی شبیه مومکهای خانگی قرار داده میشه و به عنوان موزدایی کاربرد داره... منظور از خشاب گیاهی این هست که مواد داخل این خشاب، گیاهی و از جنس عسل یا جلبک دریایی یا غیره هست.
    خشابهای گیاهی معمولا وارداتی و گرون قیمت هستند ضمن اینکه دستگاه اصلی برای گرم کردن این خشاب را هم باید در منزل داشته باشی و در کل مقرون به صرقه نیست.
    این خشابها در مراکز اپیلاسیون استفاده میشند و تفاوتشون با موزدایی به وسیله موم معمولی این هست که بدون حساسیت هستند  پرز موها را هم از بدن جدا میکنه  زمان کمتری واسه موزدایی هدر میره و زمان رشد مجدد موها طولانی تر میشه.

7. برای استفاده از مومک برای از بین بردن موهای زائد نواحی تناسلی استفاده از ژل یا اسپری لیدوکایین برای کاهش درد اثری داره و همچنین ضرری داره ؟

8. tedua نوشته است: برای استفاده از مومک برای از بین بردن موهای زائد نواحی تناسلی استفاده از ژل یا اسپری <a>لیدوکایین</a> برای کاهش درد اثری داره و همچنین ضرری داره ؟

سلام
    برای کاهش درد تاثیر چندانی نداره...آخرش یه کوچولو از درد را حس میکنی...بهتره استفاده نکنی درکل بی حسی برای بدن ضرر داره و در مواقع ضروری مثل دندانپزشکی فقط باید استفاده بشه و در نواحی حساس بدن مثل ناحیه تناسلی اصلا نباید استفاده کرد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید