شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در هنگام نعوظ آلت

1. باعرض سلام و پوزش:
    آقای دکتر من جوانی 24 ساله هستم و تا کنون تجربه رابطه جنسی نداشتم(البته به دلایل اعتقادی و نه این مشکل که میخواهم مطرح کنم)
    آلت تناسلی من  از وسط  و متمایل به پایین مانند استخوان شکسته شده است و از همان محل بسیار انعطنف پذیر است به طوری که با یک نیروی بسیار کم و در حالت نعوذ کامل به راحتی تا میشود.(در جهت پایین)
    این مطلب بسیار فکرم را مشغول کرده به طوری که یک موقعیت خوب ازدواج(پیشنهاد شده از طرف خانواده)را رد کردم.
    سوال من این است که آیا این مشکل من (از طریق عمل جراحی یا ...) فابل درمان است یا نه؟
    مطلب قابل ذکر در اینجا این است که من از کودکی به هنگام نعوذ سعی میکردم آلتم را بین دو رانم مخفی کنم.(شاید این مطلب باعث بروز این مشکل شده و یا به طور مادرزادی این مشکل را داشته ام).
    لطفا من را راهنمایی کنید...
    متشکرم.

2. hamed123 نوشته است: باعرض سلام و پوزش:
    آقای دکتر من جوانی 24 ساله هستم و تا کنون تجربه رابطه جنسی نداشتم(البته به دلایل اعتقادی و نه این مشکل که میخواهم مطرح کنم)
    آلت تناسلی من  از وسط  و متمایل به پایین مانند استخوان شکسته شده است و از همان محل بسیار انعطنف پذیر است به طوری که با یک نیروی بسیار کم و در حالت نعوذ کامل به راحتی تا میشود.(در جهت پایین)
    این مطلب بسیار فکرم را مشغول کرده به طوری که یک موقعیت خوب ازدواج(پیشنهاد شده از طرف خانواده)را رد کردم.
    سوال من این است که آیا این مشکل من (از طریق عمل جراحی یا ...) فابل درمان است یا نه؟
    مطلب قابل ذکر در اینجا این است که من از کودکی به هنگام نعوذ سعی میکردم آلتم را بین دو رانم مخفی کنم.(شاید این مطلب باعث بروز این مشکل شده و یا به طور مادرزادی این مشکل را داشته ام).
    لطفا من را راهنمایی کنید...
    متشکرم.

سلام،
    در محیط مجازی اینترنت و بدون معاینه نمی توان نظر قطعی داد، با هر حال این شرایطی که توصیف نمودید، غیرطبیعی است و بهتر است جهت ارزیابی بیشتر به متخصص کلیه و مجاری ادراری ( اورولوژیست ) مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید