شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری تماس سطحی

1. باسلام و خسته نباشید از اقای دکتر و کسایی که تجربه دارن خوهش میکنم به این سوال پاسخ بدید چون چند روزه از نگرانی نه خواب دارم نه ناهار نه شام

1: بنده با نامزدم 9 روز پیش رابطه داشتیم که  من الت تناسلیم رو کمتر از 30 ثانیه بالای واژن نامزدم گذاشتم و حتی نه روی خود خود واژن بنابرین نگرانی من از مایع پیش اب هستش (طی هفته گذشته هم اصلا ارزا نشده بودم بنابرین اسپرمی در مسیرش نبوده) میترسم راه پیدا کرده باشه داخل
    2: بعدش من ارزا شدم روی ایشون (روی بالاتنه) که کمی روی دستشون پاشید البته بلافصله رفت دستشو با اب خالی شست و خوش میگه چند دقیقه بعد رفته  واژنش بشوره دستش به وازنش زیاد برخورد داشته موقع شستن (یادم نیست دستشو خوشک کرد یا نه قبلش) اسپرم زنده نمونده باشه؟
    حالا خیلی خیلی نگرانم و پریودشم نامنظمه بعضی وقت ها 35 روزه و 37 روزه وحتی خودش میگه 6 ماه پیش 45 روزه بوده حتی یک بار 51 روزه هم داشته قبلا الان 38 روز میگذره و حتی درد سینه هم نداره که یک هفته قبل پریود همیشه داشته حالا اصلا نمیدونم چکار کنم  نمیشه برم پیش دکترم اخه چی بگم هنوز زنم نیست! اگه حامله بشه چی چار کنم
    کاری با مسائل علمی ندارم چون علم میگه کوچکترین تماس هم احتمال بارداری هست ولی درصدش واسم مهمه
    از شما میخوام فقط و فقط طبق تجربتون به من بگین و کمکم کنید (عجب اشتباه بزرگی کردم)

2. arash_pronoaras نوشته است: باسلام و خسته نباشید از اقای دکتر و کسایی که تجربه دارن خوهش میکنم به این سوال پاسخ بدید چون چند روزه از نگرانی نه خواب دارم نه ناهار نه شام

1: بنده با نامزدم 9 روز پیش رابطه داشتیم که  من الت تناسلیم رو کمتر از 30 ثانیه بالای واژن نامزدم گذاشتم و حتی نه روی خود خود واژن بنابرین نگرانی من از مایع پیش اب هستش (طی هفته گذشته هم اصلا ارزا نشده بودم بنابرین اسپرمی در مسیرش نبوده) میترسم راه پیدا کرده باشه داخل
    2: بعدش من ارزا شدم روی ایشون (روی بالاتنه) که کمی روی دستشون پاشید البته بلافصله رفت دستشو با اب خالی شست و خوش میگه چند دقیقه بعد رفته  واژنش بشوره دستش به وازنش زیاد برخورد داشته موقع شستن (یادم نیست دستشو خوشک کرد یا نه قبلش) اسپرم زنده نمونده باشه؟
    حالا خیلی خیلی نگرانم و پریودشم نامنظمه بعضی وقت ها 35 روزه و 37 روزه وحتی خودش میگه 6 ماه پیش 45 روزه بوده حتی یک بار 51 روزه هم داشته قبلا الان 38 روز میگذره و حتی درد سینه هم نداره که یک هفته قبل پریود همیشه داشته حالا اصلا نمیدونم چکار کنم  نمیشه برم پیش دکترم اخه چی بگم هنوز زنم نیست! اگه حامله بشه چی چار کنم
    کاری با مسائل علمی ندارم چون علم میگه کوچکترین تماس هم احتمال بارداری هست ولی درصدش واسم مهمه
    از شما میخوام فقط و فقط طبق تجربتون به من بگین و کمکم کنید (عجب اشتباه بزرگی کردم)

احتمال باردارى خىلى خىلى خىلى ضعىف و در حد صفره .نگران نباشىد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. arash_pronoaras نوشته است: باسلام و خسته نباشید از اقای دکتر و کسایی که تجربه دارن خوهش میکنم به این سوال پاسخ بدید چون چند روزه از نگرانی نه خواب دارم نه ناهار نه شام

سلام با این توضیحاتی که شما دادید در مورد این مسئله احتمال بارداری وجود ندارد نگران نباشید چون مسائل روانی برروی پریودی تاثیر میگذارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید