شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حاملگي و نازايي بعد از 15 سال

1. با عرض سلام و خسته نباشيد من متولد ٦٠ هستم و ١٥ ساله ازدواج كردم در اين مدت ١٥ سال با شوهرم جلوگيري طبيعي داشتم و از هيچ نوع قرض ضد بارداري استفاده نكردم . پريوديهاي منظم ٣٠ روزه و هر دوره ٧ روز داشتم . الان هفت ماهه اقدام به بچه دار شدن كردم ولي جوابي نگرفتم و پريوديهام خيلي به هم ريخته از ٣٠ روز به ٤٠ يا ٤٥ و حتي دوماه هم تغيير كرده و تمام بي بي چكها منفي . سوال من از شما اينه كه آيا بعد از پانزده سال جلوگيري من ميتونم حامله بشم ؟ علت پريوديهاي نامنظمم چيه و من خيلي نگرانم ؟ من انگلستان زندگي ميكنم و متاسفانه چند بار دكتر رفتم ولي ميگه تا يك سال از زماني كه اقدام برا بچه كردين نگذره و اگه تو اين يك سال حامله نشديد مي فرستمت برا آزمايشات بعدي بيمارستان . خيلي نگرانم تا متوجه سايت شما شدم اگه لطف كنيد جواب سوالات منو بديد خيلي ممنونتونم مخصوصا سوال اول .
    مي تونم اگه اومدم ايران بيام مطبتون آيا فايده اي برا من داره و من اميدوار باشم يا نه .
    بازم ممنونتونم

2. سلام,خسته نباشین,من ۶ابان ازمایش دادم ازمایشم مثبت بود,بتا ۲۳۰ بود,رفتم دکتر و حاملگیم و تایید کرد,۱۱ ابان خونریزی داشتم,چون دکترم نبود رفتم.سونو,سونو چیزی نشون نداد,یعنی گفت شواهد واضحی از جنین دیده نمیشه,ازمایش تیتراژ دادم,تیتراژم ۱۶/۵۹ بود,ماما بیمارستان گفت اگه بالا رفت حامله ای,اگر پایین اومد که نیستی,برعکس خورد به تاسوعا و عاشورا,همه جا تعطیل,فردای همون روز یه لخته ازم اومد,یه جاهایش خیلی سفت و سفید بود,از اون روز هم خونم کم شده هم دردم قطع شده,ولی هنوز خونریزی رو دارم,دکترم هنوز نیومده,نمیدونم چیکار کنم,خیلی استرس دارم و نگرانم,تورو خدا راهنماییم کنینSad
    من ماه پیش ۳پریود شدم,به نظر شما,من اصلا حامله بودم!؟!؟!

3. mina_mina581 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد من متولد ٦٠ هستم و ١٥ ساله ازدواج كردم در اين مدت ١٥ سال با شوهرم جلوگيري طبيعي داشتم و از هيچ نوع قرض ضد بارداري استفاده نكردم . پريوديهاي منظم ٣٠ روزه و هر دوره ٧ روز داشتم . الان هفت ماهه اقدام به بچه دار شدن كردم ولي جوابي نگرفتم و پريوديهام خيلي به هم ريخته از ٣٠ روز به ٤٠ يا ٤٥ و حتي دوماه هم تغيير كرده و تمام بي بي چكها منفي . سوال من از شما اينه كه آيا بعد از پانزده سال جلوگيري من ميتونم حامله بشم ؟ علت پريوديهاي نامنظمم چيه و من خيلي نگرانم ؟ من انگلستان زندگي ميكنم و متاسفانه چند بار دكتر رفتم ولي ميگه تا يك سال از زماني كه اقدام برا بچه كردين نگذره و اگه تو اين يك سال حامله نشديد مي فرستمت برا آزمايشات بعدي بيمارستان . خيلي نگرانم تا متوجه سايت شما شدم اگه لطف كنيد جواب سوالات منو بديد خيلي ممنونتونم مخصوصا سوال اول .
    مي تونم اگه اومدم ايران بيام مطبتون آيا فايده اي برا من داره و من اميدوار باشم يا نه .
    بازم ممنونتونم

دوست عزیز
    من هم در جریان یک موضوع مشابه شما از طریق یکی از دوستانم قرار گرفتم. دوست من بعد از آزمایشات متوجه شد که مشکل آندومتریوز داره . البته شما هم بهتره بعد از دوره مشخص برای آزمایشات اقدام کنی شاید مشکلات این چنینی وجود داشته باشه . بهرحال دکتر به دوستم گفته که می تونه با درمان آندومتریوز باردار بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. mina_mina581 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد من متولد ٦٠ هستم و ١٥ ساله ازدواج كردم در اين مدت ١٥ سال با شوهرم جلوگيري طبيعي داشتم و از هيچ نوع قرض ضد بارداري استفاده نكردم . پريوديهاي منظم ٣٠ روزه و هر دوره ٧ روز داشتم . الان هفت ماهه اقدام به بچه دار شدن كردم ولي جوابي نگرفتم و پريوديهام خيلي به هم ريخته از ٣٠ روز به ٤٠ يا ٤٥ و حتي دوماه هم تغيير كرده و تمام بي بي چكها منفي . سوال من از شما اينه كه آيا بعد از پانزده سال جلوگيري من ميتونم حامله بشم ؟ علت پريوديهاي نامنظمم چيه و من خيلي نگرانم ؟ من انگلستان زندگي ميكنم و متاسفانه چند بار دكتر رفتم ولي ميگه تا يك سال از زماني كه اقدام برا بچه كردين نگذره و اگه تو اين يك سال حامله نشديد مي فرستمت برا آزمايشات بعدي بيمارستان . خيلي نگرانم تا متوجه سايت شما شدم اگه لطف كنيد جواب سوالات منو بديد خيلي ممنونتونم مخصوصا سوال اول .
    بازم ممنونتونم

سلام خدمت شما
    مدت 15 سال جلوگیری داشتید و منی در واژن شما تخلیه نشده دچار بهم ریختگی هورمونی شده اید و این طبیعیست نگران نباشید به حالت عادی بر میگرده از نظر علم پزشکی تا یک سال اگر بارداری اتفاق نیفته میگن نازایی اولیه و برای بررسی به پزشگ مراجعه کنید اما شما میتونید اول از همسرتون شروع کنید برسی از آقایون خیلی راحت تر میباشد به متخصص ارولوژِی مراجعه کنید با معاینه از بیضه همسرتون و یه آزمایش اسپرم وضعیت همسرتون مشخص میشه بعد میتونید مراحل بعدی بررسی ها را انجام بدبد ایشالا موفق و پیروز باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید