شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا نشدن با شوهر

1. سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. atefeee1367 نوشته است: سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

عدم ارضای شما ربطی به خود ارضایی نداره
    بهتره سعی و تلاشتون مخصوصا تمرکزتون رو توی رابطه بیشتر کنید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. حتما برای تداوم زندگیت ومعالجت به پزشک مراجعه کن

4. من فکر میکنم برای ارضا شدن مدتی با شوهرت باهم فیلم ببینید ،بعد نزدیکی کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. atefeee1367 نوشته است: سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

به نظر می‌رسه یکی از مشکلات اصلی شما اینه که تمرکز و فکرتون روی این موضوعه که «تحریک نمی‌شم»، «ارضا نمی‌شم». و یا شاید سعی می‌کنید شرایط رو با شرایطی که توی فیلم دیدید، و یا شرایط خودتون وقتی فیلم می‌دیدید و خودارضایی می‌کردید مقایسه کنید که باز هم نتیجه‌ی منفی خواهد داشت.
    باید آرامش داشته باشید و روی رابطه‌ی که داخلش هستید تمرکز کنید. یادتون باشه بخش زیادی از تحریک شدن شما وابسته به ذهنیتتون حین رابطه داره.

6. iman_prs نوشته است:
    atefeee1367 نوشته است: سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

به نظر می‌رسه یکی از مشکلات اصلی شما اینه که تمرکز و فکرتون روی این موضوعه که «تحریک نمی‌شم»، «ارضا نمی‌شم». و یا شاید سعی می‌کنید شرایط رو با شرایطی که توی فیلم دیدید، و یا شرایط خودتون وقتی فیلم می‌دیدید و خودارضایی می‌کردید مقایسه کنید که باز هم نتیجه‌ی منفی خواهد داشت.
    باید آرامش داشته باشید و روی رابطه‌ی که داخلش هستید تمرکز کنید. یادتون باشه بخش زیادی از تحریک شدن شما وابسته به ذهنیتتون حین رابطه داره.

----------------
    ذهنتو درست کن شرایط فعلی رودرنظربگیر درست میشه

7. atefeee1367 نوشته است: سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

سلام خدمت شما ضمن تبریک به شما به خاطر ازدواجتون
    خود ارضایی چون مدت زیادی هست انجام میدید در بدن شما به صورت عادی تبدیل شده و شما در هر بار ارضاتون فقط یه روش انجام میدادید و بدن شما به همان روش ارضا از طریق خودارضایی عادت کرده یه کم زمان بر است تا این رویه عوض بشه و شما در پوزیشن های مختلف دیگر ارضا شید و این برمیگرده به خودتون یه خورده از نظر روانی خودتونو آماده کنید بیشتر ذهنتون رو آماده این چنین رابطه کنید مطالب زیادی در همین سایت موجود است که میتونه کمک کنه به شما اصلا خودتونو ناراحت نکنید با تمرکز و حفظ آرامش روانی میتونید این مشکلتونو به راحتی حل کنید و روابط لذت بخشی با همسرتون داشته باشید شادو پیروز باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. [quote="hajiyan"]
    atefeee1367 نوشته است: سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

سلام خدمت شما ضمن تبریک به شما به خاطر ازدواجتون
    خود ارضایی چون مدت زیادی هست انجام میدید در بدن شما به صورت عادی تبدیل شده و شما در هر بار ارضاتون فقط یه روش انجام میدادید و بدن شما به همان روش ارضا از طریق خودارضایی عادت کرده یه کم زمان بر است تا این رویه عوض بشه و شما در پوزیشن های مختلف دیگر ارضا شید و این برمیگرده به خودتون یه خورده از نظر روانی خودتونو آماده کنید بیشتر ذهنتون رو آماده این چنین رابطه کنید مطالب زیادی در همین سایت موجود است که میتونه کمک کنه به شما اصلا خودتونو ناراحت نکنید با تمرکز و حفظ آرامش روانی میتونید این مشکلتونو به راحتی حل کنید و روابط لذت بخشی با همسرتون داشته باشید شادو پیروز باشید[/quo

ممنون از پاسختون خیلی ارومم کرد. ممکنه لینک مطالبی که به نظرتون برام مفید رو بزارید. مرسی

9. royano

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عزیزم من 6 ساله ازدواج کردم و یه دختر 2 ساله هم دارم تا این مدت فقط با لمس کلیتوریس ارضا شدم هر وقت سعی میکنیم با واژینال ارضا شم هم نمیشم هم اعصابمون خرد میشه از همان موقعیتی که ارضا میشی لذت ببر(راستی موقع ارضا شدن همسرم یه انگشتش رو توی واژینال و یکیشم روی کلیتوریس میزاره و مثل نزدیکی رفت و آمد میکنه خیلی لذت بخشه حتما امتحان کن)

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. عاطفه عزيز ، گاهی دوستان بيان متفاوتی دارند برای همين شايد لازم هست که بپرسيم که تحريک نمی شيد يا ارضا به معنی رسيدن به ارگاسم رو تجربه نمی کنيد؟
    رويای عزيز تجربه خودشون رو بيان کردند که می تونه کمکتون کنه. يک نکته ی صحبت رويا اين هست که پذيرفته که از راه دخول صرف (فقط) ارضا نمی شه. نکته دوم اينکه بعد از لذت دخول راهی رو پيدا کرده  که برای ارضا از اون استفاده می کنند.

در اين سايت هم بارها پيشنهاد کرديم که دوستان می تونند اين دو رو با هم انجام بدهند. يعنی در حين دخول کليتوريس رو تحريک کنند. اينکار می تونه توسط خود شما يا همسرتون انجام بشه. يا اينکه به روش رويا عمل کنيد.

پس می تونيد در حين دخود عمل خودارضايی که بهش عادت داريد رو همزمان انچام بديد تا نتيجه عالی بگيريد. که به احتمال زياد بعد از مدتی (شايد 2 سال) کم کم دخول هم برای شما ارضا رو در پی داشته باشيد.

مسلمه که دخول براتون لذت بخش هست فقط به ارگاسم نمی رسيد. درسته؟
    پس وحله اول می پذيريد که با دخول ارضا نمی شيد بنابراين به آن اصرار نمی کنيد و فقط از دخول لذت می بريد. در وحله دوم خودارضايی رو با دخول همراه می کنيد يا اينکه آن را به همسر خود واگذار می کنيد مثل خانم رويا تا به ارضا يا ارگاسم برسيد.

شاداب باشيد

ژاسينا

11. ممنون به خاطر جوابتون ولی ما چون دو ماهه عقد کردیم اصلا دخول نداریم و من هنوز تجربه دخول رو نداشتم . اما با همین تحریک کلیتوریس و بقیه چیزا هم تحریک نمیشم فقط کمی لذت میبرم

12. در هنگام رابطه جنسی با هم صحبت کنید و از فانتزی های رابطه جنسیی تون که دوست دارید یا به زبان آوردن کلماتی که دوست دارید و اونا را بیشتر هنگام رابطه جنسی میگن که تحریک شوند بگبد میتونه موثر باشه

13. atefeee1367 نوشته است: سلام. من 26 سالمه و از بچگی خود ارضایی میکردم که الان تقریبا مدت زیادی با دیدن فیلم و تصور خودارضایی میکردم متاسفانه. 2 ماه که ازدواج کردم اصلا با شوهرم ارضا نمیشم و حتی تحریک هم نمیشم با این که اون خیلی تلاش میکنه و معاشقه طولانی هم داریم. حتی تحریک کلیتوریس هم بی فایدست. واقعا خسته شدم و درمونده. خواهش میکنم کمکم کنید

سلام وقتی شما به روش خود ارضایی ارضا می شین پس زمانی که ارضا نمی شین با همسرتون مشخصه روش و حرکات آن متفاوته. بهتر به همسرتون بگین که روش های هم بستر شدن با شما را عوض کند....

14. سلام من هم 21 سالمه ، همسرمو خیلی دوست  دارم و از رابطه جنسیمون خیلی راضیم . شهوتم زیاده و موقع نزدیکی به اوج لذت میرسم اما موقع دخول ارضا نمیشم و حتما همسرم باید بعد از ارضا شدن خودش ، منو با دست از طریق
    کلیتوریس ارضا کنه . زمان دخول حداقل 15 دقیقه هست و گاهی بیشتر اما من باز هم ارضا نمیشم و فقط از طریق
    کلیتوریس ارضا میشم . قبلا خود ارضایی به وسیله ی تحریک
    کلیتوریس میکردم ممکنه دلیلش این باشه ؟ ( و درضمن هردومون شهوتمون زیاده و هرروز رابطه جنسی میکنیم حتی گاهی روزی 2بار)
    لطفا راهنمایی کنید

15. niloo94 نوشته است: سلام من هم 21 سالمه ، همسرمو خیلی دوست  دارم و از رابطه جنسیمون خیلی راضیم . شهوتم زیاده و موقع نزدیکی به اوج لذت میرسم اما موقع دخول ارضا نمیشم و حتما همسرم باید بعد از ارضا شدن خودش ، منو با دست از طریق
    کلیتوریس ارضا کنه . زمان دخول حداقل 15 دقیقه هست و گاهی بیشتر اما من باز هم ارضا نمیشم و فقط از طریق
    کلیتوریس ارضا میشم . قبلا خود ارضایی به وسیله ی تحریک
    کلیتوریس میکردم ممکنه دلیلش این باشه ؟ ( و درضمن هردومون شهوتمون زیاده و هرروز رابطه جنسی میکنیم حتی گاهی روزی 2بار)
    لطفا راهنمایی کنید

به طور کلی شما مشکل خاصی ندارید. همون طور که بارها ذکر شده، ارضا شدن برای بسیاری از خانم‌ها از طریق دخول سخته و اتفاق نمی‌افته.
    بهتره زیاد به این موضوع توجه نکنید و حساسیت نشون ندید.
    خودارضایی ممکنه تأثیرگذار بوده باشه توی این مسئله.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید