شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات قهوه ای رنگ بعد از رابطه جنسی

1. سلام حدود 2 یا 3 ساعت بعد از رابطه جنسی با همسرم شاهد ترشحات قهوه ای رنگ از واژن ایشون شدیم لطفا مارو راهنمایی کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام. خسته نباشین من با نامزدم رابطه داشتم بدون داخل شدن آلت تناسلی نامزدم مایع منی یشون روی آلت تناسلی من ریخته شده ولی نه بطور مستقیم چون مایع منی ایشون از پشت من ریخته شده میخواستم بدونم احتمال حاملگی وجود داره. اونوقت بعد از رابطه حدودا بعد از 8 ساعت من دچار لکه بینی شدم. البته 17 روز قبلش من پریود شدم. میشه 13 آبان ماه . . و اینکه پیش دکتر زنان مراجعه کردم بهم گفتند احتمال بارداری کمه ولی سونوگرامی برام نوشتند گفتن ممکنه کیست داشته باشی . لطفا راهنماییم کنید تشکر.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام .دختری 27 ساله هستم
    گاهی به صورت تلفنی بادوست پسرم حرفای رابطه جنسیی میزنیم
    ودراون حال خیلی تحریک میشم. وطی یک دوره کامل معمولا دویاسه بارحس
    پرشدن مثانم ازادراوادراراجباری بهم دست میده منظورم ترشحات لغزنده واژن که درتحریک اولیه رخ میده نیست .البته قبل ازشروع حرفای رابطه جنسیی
    من خودموکاملاازادرارتخلیه میکنم
    وبعدازتموم شدن هم باز به یک تخلیه کامل ادراری نیازدارم
    که اگه تخلیم دیربشه زیرشکمم دردمیگیره
    میخوام بدونم این آبی که ازمن خارج میشه
    البته فکرمیکنم ازناحیه خروج ادرارم باشه وبعدازاون حس تخلیه وآرامش خوبی بهم دست
    میده چیه؟
    دوست پسرم میگه این آب ارضاشدن یک زنه درسته؟
    خواهشاراهنماییم کنید
    چون میترسم نکنه مشکل دستگاه ادراری داشته باشم
    مرسی

4. r1366 نوشته است: سلام .دختری 27 ساله هستم
    گاهی به صورت تلفنی بادوست پسرم حرفای رابطه جنسیی میزنیم
    ودراون حال خیلی تحریک میشم. وطی یک دوره کامل معمولا دویاسه بارحس
    پرشدن مثانم ازادراوادراراجباری بهم دست میده منظورم ترشحات لغزنده واژن که درتحریک اولیه رخ میده نیست .البته قبل ازشروع حرفای رابطه جنسیی
    من خودموکاملاازادرارتخلیه میکنم
    وبعدازتموم شدن هم باز به یک تخلیه کامل ادراری نیازدارم
    که اگه تخلیم دیربشه زیرشکمم دردمیگیره
    میخوام بدونم این آبی که ازمن خارج میشه
    البته فکرمیکنم ازناحیه خروج ادرارم باشه وبعدازاون حس تخلیه وآرامش خوبی بهم دست
    میده چیه؟
    دوست پسرم میگه این آب ارضاشدن یک زنه درسته؟
    خواهشاراهنماییم کنید
    چون میترسم نکنه مشکل دستگاه ادراری داشته باشم
    مرسی

سلام دوست خوبم
    حس تخلیه ادرار بعد از رابطه جنسی هم برای آقایون و هم برای خانمها چه از طریق خودارضایی و چه با شریک جنسی کاملا طبیعی هست و جای نگرانی نیست.
    خانمها در زمان ارگاسم واقعی ممکنه مایعی از آنها خارج بشه اما نه مثل آب منی آقایان....بلکه بیشتر شبیه به ترشح هست و از واژن هم خارج میشه نه از خروجی ادرار.
    اگر بعد از هر نوع تحریک یا رابطه جنسی حس تخلیه ادرار به شما فشار زیاد وارد میکنه و باعث درد کلیه ها یا مثانه تون میشه بهتره با یک اورولوژیست مشورت کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید