شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی مقعدی (چند سوال)

1. سلام دوستان.
    رابطه مقعدی 3-4 بار توی یه بار رابطه برا مرد بدتره یا زن ؟
    مرسی

2. kafshdo0zak نوشته است: سلام دوستان.
    رابطه مقعدی 3-4 بار توی یه بار رابطه برا مرد بدتره یا زن ؟
    مرسی

سلام
    کلا رابطه ی جنسی مقعدی ضررش برای خانومه تا اقا! یعنی در  این نوع رابطه ی جنسی نامتعارف!!! بی اختیاری در دفع مدفوع، بی اختیاری در خروج گاز شکم، بواسیر، شقاق، بیماری های مقاربتی، پارگی رکتوم، ابتلا به انواع عفونت در اثر پاره شدن رکتوم،  درد بسیار زیاد در حین نزدیکی، عدم ارضای جنسی و روحی و ... همگی برای خانوم ها اتفاق میافته و برای اقایون فقط مورد ابتلا به بیماری های مقاربتی میتونه ایجاد بشه که احتمال اون هم در اقایون نسبت به خانوما کمتره.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام دوستان. چون امکان درج مطلب جدید نبود من هم اینجا سوالمو مطرح میکنم.ممنون میشم اگه جوا ببدید.
    (اتفاقن سوالم شبیه نفر بالاییمون هم هس!)

من يه دختر 22 ساله ام که يه بيماري  کبدي از يکي دو سال پيش گرفتم و تا اخر هم دارم. به خاطر داروهاي که ميخورم سيستم ايمني بدنم هم ضعيف شده. تنها پرهيز اين بيماري هم استرسه. يعنني نبايد تو شرايط استرس زا باشم فقط.
    حالا من يه دوستي دارم (پسر) که با هم رابطه جنسي هم داريم.ولي چون من دخترم رابطمون مقعديه. و خب قاعدتن من اصلن دوس ندارم. يکي به همون دلايل بيماري زابودنش ، دومي هم اين که هيچ لذتي براي من نداره ودر مجموع اين که همش استرس اينو دارم که بيماريم بدتر شه به خاطر استرسي که واسش دارم و اين که عفونت داخل بدنم بره و مجددن مريضيم حاد بشه.
    هر بار هم که نميخام اين رابطه باشه ، اونم قبول ميکنه ولي بعد به علت تحريک زيادي که ميشه و دردي که داره راضي ميشم. و معمولن اگر دفعه اول اين اتفاق بيفته تو همون روز يا شب يک تا دو بار ديگه هم اتفاق ميفتهNeutral
    حالا يه تعداد سوال دارم من!
    1. استرسم به جاس ؟
    2. من رسمن تا حالا يه بار هم ارضا نشدم ، در نتيجه رابطمون از اون جايي که از عشقبازي در مياد و ميشه رابطه جنسي لذتي واسه من نداره. چه کار بايد بکنم ؟
    3.اين که اون دوس داره التشو بخورم و من دوس ندارم ولي به خاطر اون باز هم اين کار رو هم ميکنم. من دوس ندارم چون به نظرم خيلي کثيفه با اين که يه رب تو دستشويي با صابون ميشوره. تصور من درسته يا غلط ؟
    4. خوردن قرص هاي پردنيزولون(کورتون) تاثير داره رو بي انگيزه شدن جنسي؟چون من تقريبن از عمل رابطه جنسي کردن بدم مياد!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hadi62a

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    کلا رابطه ی جنسی مقعدی ضررش برای خانومه تا اقا.
    شما با شرایطی  که دارید باید از استرس دور باشید و با توجه به مطالبی که بیان کردید ای رابطه برای شما جز استرس چیزی نداره.پس بهتره بیشتر به فکر سلامتی خودتون  باشید  تا  دوستتونو خودتون از این شرایط استرس زا دور کنید.

5. سلام من 3 روز بعد از اینکه پریودم تموم شد با نامزدم رابطه معقدی برقرارکردم ایشون منی خودشو   در معقدمن ریخت.وقتی اومدم خونه دهانه معقدم خونی شده بود/الان 1هفتست.یکم زیردلم گرفته. توو نایه شکم احساس گرفتگی میکنم.میترسم حامله شده باشم راهنمایی کنید.اصلا هیچ نزدیکی ب وازنم نشد یوقت پردم اسیب ندیده باشه اخه خون دیدم

6. ID_eliiiiii نوشته است: سلام من 3 روز بعد از اینکه پریودم تموم شد با نامزدم رابطه معقدی برقرارکردم ایشون منی خودشو   در معقدمن ریخت.وقتی اومدم خونه دهانه معقدم خونی شده بود/الان 1هفتست.یکم زیردلم گرفته. توو نایه شکم احساس گرفتگی میکنم.میترسم حامله شده باشم راهنمایی کنید.اصلا هیچ نزدیکی ب وازنم نشد یوقت پردم اسیب ندیده باشه اخه خون دیدم

سلام
    در صورتی که مطمئنید منی با واژن برخوردی نداشته بارداری منتفیه. با توجه به زمان رابطه هم کلاً احتمال بارداری در صورت برخود منی با واژن هم کمه.
    در مورد بکارت هم نگرانی وجود نداره. در صورتی که چیزی وارد واژن نشه آسیبی بهش وارد نمی‌شه.
    خون رو هم شما در ناحیه‌ی مقعد دیدید که قاعدتاً به خاطر فشار وارده بر همون ناحیه بوده که بهش آسیب زده.
    به خاطر همین آسیب‌هایی که رابطه‌ی مقعدی به این منطقه وارد می‌شه بهتره از این نوع رابطه خودداری کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید