شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اعتیاد مرد ، فرزند سالم یا ناسالم؟

1. با سلام
    لطفا اطلاعات دقیقی در مورد اعتیاد داشتن مرد و به دنیا آمدن فرزند دارای نقص جسمی مخصوصا ، از نظر مغزی  در اختیارم قرار دهید. ( البته مادر سالم و بدور از هرگونه اعتیاد باشد)
    وسوال اصلی اینکه مردی که سه سال قبل تریاک مصرف کرده باشد و الان پاک شده باشد ،آیا این درست است که هیچوقت نمیتواند فرزند سالمی داشته باشد؟
    در مورد مصرف هشیش و امثالهم چطور؟
    یعنی بدن هیچگاه به حالت اولیه و سلامت خود برنمیگرده؟ بیشتر سوالم در مورد تریاک میباشد.
    اما لطفا در مورد بقیه موارد هم تا حد امکان توضیح دهید.
    درمان و دارو و مراقبتی در این مورد وجود دارد؟ یا خیر باید همیشه ترس فرزند مریض و نا سالم داشته باشم؟

از اقای دکتر خواهش میکنم کمکم کنن ، متاسفانه خودم دچار این مشکل هستم و نامزدم دارای این شرایط و خانواده ام به علت موارد بالا مانع ازدواج هستن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. mahsan62

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    متاسفانه مشکل نامزد من هم این بوده است. خواهش دارم زودتر پاسخ بدهید و خواهشا درمورد تاثیر بقیه مواد مخدر هم توضیح بدهید چون من فقط شنیدم ایشان اعتیاد داشته و نمی دونم به چه ماده مخدری و به مدت چند سال

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. Ms_setare23 نوشته است: با سلام
    لطفا اطلاعات دقیقی در مورد اعتیاد داشتن مرد و به دنیا آمدن فرزند دارای نقص جسمی مخصوصا ، از نظر مغزی  در اختیارم قرار دهید. ( البته مادر سالم و بدور از هرگونه اعتیاد باشد)
    وسوال اصلی اینکه مردی که سه سال قبل تریاک مصرف کرده باشد و الان پاک شده باشد ،آیا این درست است که هیچوقت نمیتواند فرزند سالمی داشته باشد؟
    یعنی بدن هیچگاه به حالت اولیه و سلامت خود برنمیگرده؟ بیشتر سوالم در مورد تریاک میباشد.
    درمان و دارو و مراقبتی در این مورد وجود دارد؟ یا خیر باید همیشه ترس فرزند مریض و نا سالم داشته باشم؟

از اقای دکتر خواهش میکنم کمکم کنن ، متاسفانه خودم دچار این مشکل هستم و نامزدم دارای این شرایط و خانواده ام به علت موارد بالا مانع ازدواج هستن.

سوالمو طور دیگری میپرسم:
    آیا بعد از ترک اعتیاد عوارض بد یا خطرناکی برای سلامت جنین و کودک هست؟
    در طول اعتیاد چطور؟
    عزیزان لطفا راهنمایی بفرمایید

4. سوال خیلی ازخانومهای بارداره اعتیاد مرد .من همشنیدم در اسپرمها میتونه ایجاد تغییر شکل بده و باعث سقط جنین بشه اما دقیقن و اینکه چند درصد تاثیر گداره را دوست دارم بدونم

5. Ms_setare23 نوشته است:
    Ms_setare23 نوشته است: با سلام

سوالمو طور دیگری میپرسم:
    آیا بعد از ترک اعتیاد عوارض بد یا خطرناکی برای سلامت جنین و کودک هست؟
    در طول اعتیاد چطور؟
    عزیزان لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام

تحقیقات نشان می‌دهد که سیگار کشیدن و نوشیدن الکل و اعتیاد هر دو می‌توانند شکل اسپرم را بر هم زنند. اسپرم‌هایی که دارای شکل غیر عادی هستند، بیش از میزان میانگین با سقط جنین در ارتباط هستند.
    در طول اعتیاد و مصرف سیگار و الکل هم که نباید اقدام به بارداری کرد. بعد از ترک کامل هم اگر میخواید اقدام کنین حتما باید به پزشک زنان و زایمان مراجعه کنین و اسپرم همسرتون چک بشه حتما و بعد اقدام کنین تا جنین به انواع ناهنجاری ها ابتلا نشه. دوست عزیز شما سرخود و بدون مشورت با پزشک اصلا اقدام به بارداری نکنین.

6. hos3ein

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عزیزان صرفا نظر خودم رو عنوان میکنم

بنده حدود 8 سال میشد که تریاک مصرف میکردم تا اینکه ازدواج کردم "حدود 3 سال بعد هم به لطف خدا همسرم باردار و پسری دنیا آورد
    الان هم پسر بنده 4و نیم ساله شده (بسیار سالم و هوش فوق الاده)
    البته اعتیاد به هیچ چیزی خوب نبوده و نیست وخودمم الان دارم دوران نقاهت ترک تریاک رو به سر میبرم

ولی عزیزانی که در این مورد سوال مطرح کردن بدونن " :
    اگه از همسرتون مطمعن هستید که فقط از مخدر گیاهی مثل تریاک استفاده میکنن (مخدر سنتی نه شیمیایی)  
    از نظر تولید اسپرم مشکلی ندارن وبه راحتی و خوبی جوابگوی همسرش میباشد و فرزند ایشان هم در صورت دختر شدن بسیار زیبا " و در صورت پسر بودن بسیار باهوش خواهند شد

انتقاد و نظرات دیگر دوستان در این مورد مایه نشاط و تجربه بیشتر بنده خواهد گردید
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید