شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درخواست های عجیب شوهرم هنگام رابطه جنسی

1. سلام
    شوهرم همیشه در رابطه جنسی ما حرکات و درخواست های نامتعارف زیاد داره . از خشونت بیش از حدش بگیر تا درخواست رابطه مقعد. همچنین اصرار به اینکه من منی رو بخورم !!
    حالا اینها به کنار . به تازگی ازم درخواست میکنه هنگام رابطه دهانی مقعدش رو هم لیس بزنم که این کار دیگه واقعا غیرممکنه برام . ولی ایشون همچنان اصرارش رو داره .
    به نظر شما این رفتار طبیعیه ؟
    انجام این کار رو قبول کنم ؟ از نظر بهداشتی اشکال نداره ؟ اصلا تا حالا شنیدین کسی همچین کاری انجام بده ؟ من که ندیدم
    ممنون میشم کمکم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. به نظر میاد همسرتون تحت تاثیر فیلم های نامتعارف قرار گرفته اند
    بهتره ایشون با یه مشاور صحبت کنن و این رو بدونن که هر کاری در رابطه باید با رضایت طرف مقابلش باشه
    شما هم هر چی ایشون گفتند قبول نکنید و خودتون رو در اختیارش قرار ندهید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام
    من با نامزدم نزدیکی داشتمو ایشون و ارضا کردم ولی خودم ارضا نشدم و ی کم به همین خاطر درد داشتم و بعدش رفتم دستشویی حس کردم ادرارم رنگ منی شده میخواستم دلیلشو و اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون

4. mahbooobe نوشته است: سلام
    شوهرم همیشه در رابطه جنسی ما حرکات و درخواست های نامتعارف زیاد داره . از خشونت بیش از حدش بگیر تا درخواست رابطه مقعد. همچنین اصرار به اینکه من منی رو بخورم !!
    حالا اینها به کنار . به تازگی ازم درخواست میکنه هنگام رابطه دهانی مقعدش رو هم لیس بزنم که این کار دیگه واقعا غیرممکنه برام . ولی ایشون همچنان اصرارش رو داره .
    انجام این کار رو قبول کنم ؟ از نظر بهداشتی اشکال نداره ؟ اصلا تا حالا شنیدین کسی همچین کاری انجام بده ؟ من که ندیدم
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز
    این درخواست ها عجیب و غیر منطقی هست رابطه جنسی یک عمل دو طرفست که هردو لذت میبرند اگر یک طرفه بشه این غیر متعارف می باشد باید علت این موضوع مشخص بشه اینطوری که از همسر شما مشخصه ایشون فیلمهای پورنو زیاد نگاه میکنند و دیدگاههای درون فیلم را میخواهند دز دنیای واقعی انجام بدن و این بر میگرده به مشکلات روانی خشونت جنسی با مشکلات روانی برابر است خود شما اصلا نباید به درخواستاش جواب مثبت بدید چون این مشکل پیچیده تر میشه و دیگه نمیشه حلش کرد
    ایشون را هر چه سریعتر به مراکز مشاوره ببرید اونها میتونند در این مورد به ایشون کمک کنند

5. behiovic نوشته است: سلام
    من با نامزدم نزدیکی داشتمو ایشون و ارضا کردم ولی خودم ارضا نشدم و ی کم به همین خاطر درد داشتم و بعدش رفتم دستشویی حس کردم ادرارم رنگ منی شده میخواستم دلیلشو و اینکه مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون

سلام دوست عزیز
    آیا منی همسرتون درون واژن شما تخلیه شد این چنین بوده ممکنه با ادرار شما منی هم از واژن بیرون امده یا اینکه ترشحات شما موقع رابطه زیاد بوده حین دستشویی از واژن بیرون امده باشه شما اینچنین تصوری کرده باشید که رنگ ادرار تغییر کرده نگران نباشید

6. mahbooobe نوشته است: سلام
    ممنون میشم کمکم کنید

تردیدی نداشته باشید و قریب به یقین خودتون خوب میدونید که این رفتار ها ناشی از تماشای بیش از حد دیدن فیلم های پورنو میباشد که چنین عوارضی را در پی دارد مطمئن باشید که او در این حد هم متوقف نخواهد ماند و به دنبال شیوه های بسیار ناهنجار و غیر متعارف دیگری هم خواهد رفت البته پس از تجربه خواسته های فعلی که اون خواسته ها قطعا از عهده شما بر نخواهد آمد و در تضاد و تقابل کامل با فرهنگ و اعتقادات ماست پس از هم اکنون تن بخواسته اش ندهید و حتما با مشاور جلسه بگذارید . موفق باشید

7. tannaz69

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    منم نظر دوستان را دارم ومسلما همسرتون تحت تاثیر فیلم های پورنو هست.تا اونجایی که من شنیدم رابطه از مقعد بواسیر و بی اختیاری مدفوع میاره.خوردن منی هم حرامه و ضرر داره و واقعا چندش آور.فکر میکنم از بین سه تا درخواستش لیس زدن منی منطقی تر باشه!توی رابطه هم اگه خشونت باشه مسلما به ارضای روانی نمیرسین.نذارید همسرتون فیلم پورن ببینه.

8. سلام دوست عزیز . منم با بقیه دوستان موافقم و اول از همه باید ریشه این درخواستها مشخص بشه و با همسرتون بی رو در وایستی صحبت کنین و خجالت هم کنار بزارین زمانی این کار رو کنین که ایشون امادگی شنیدن حرف های شما رو داشته باشن و سعی کنین که متقاعدشون کنین برای داشتن رابطه ای زیبا که برای هردو طرف لذت بخش هم باشه راههای زیادی هست که می تونین برای هم دیگه بکار ببرین سعی کنین که ایشون رو سرزنش نکنید و این مشکل رو طوری مطرح نکنید که به بقول معروف به ایشون بربخوره و ناراحت بشن و یا اینکه فک کنه از اینکه با شما رابطه داره ، شما ناراضی هستین فقط میتونین مواردی که باعث ناراحتیون میشه رو خیلی ملایم و منطقی با ایشون در میون بزارین و یه روانشناس خوب هم خیلی میتونه کمکتون کنه انشالله که مشکلتون حل بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. با سلام
    نظرات دوستان خوب بود و درست بجز قسمتی که گفتند خودتون رو در اختیار ایشون قرار ندهید(البته برای کارهای نامتعارفشون رو قبول دارم)، اما خودتون رو طوری در اختیارشون بگذارید و با اشتیاق از طریق حربه های زنانه ارضاء کنید که بعد از ارضاء شدن پی ببره که بدون کار متعارف هم میشه لذت برد، کارهای نا متعارفش رو یکی یکی باید ازش بگیرید همه رو نمیتونید ازش یکباره بگیرید، بعد از اینکه ارضاء شد در حالی که حالش خوبه در مورد یکی از مشکلات حرف بزنید و ازش در رفع اون کمک بخواهید( البته ممکنه بگه که تا کمی لذت بردیم زهر مارمون نکنه و ...) مردها زود ناراحت میشن و ممکنه احساس کنند که زنشون دوستش نداره.
    اما سعی کنید زنها هر کاری رو که بخوان میتونن انجام بدن فقط کمی دقت، ظرافت و ملایمت میخواد.
    حتماً موفق میشوید.
    شاد و خوشبخت باشید

10. مشاوره که قطعا اگه بگم ناراحت میشه. باید به یه طریقی توضیح بدم که قانع شه چون وقتی درخواست هاش رو قبول نمیکنم بداخلاق میشه میره رو اعصابم .

11. با سلام من هم در رابطه با در خواستهای غیر متعارف همسرم سوالی داشتم امیدوارم بتونید راهنماییم کنید . در هنگام نزدیکی همسرم ازم می خواد که انگشت داخل مقعدش کنم و میگه بیشتر لذت می برم .به نظر شما این یک مشکل روانی هست یا طبیعی؟

12. saabaa103 نوشته است: با سلام من هم در رابطه با در خواستهای غیر متعارف همسرم سوالی داشتم امیدوارم بتونید راهنماییم کنید . در هنگام نزدیکی همسرم ازم می خواد که انگشت داخل مقعدش کنم و میگه بیشتر لذت می برم .به نظر شما این یک مشکل روانی هست یا طبیعی؟

این که این کار برای همسرتون لذت‌بخش باشه ممکنه به نظر عجیب بیاد ولی در واقع عجیب نیست.
    پیشنهاد می‌کنم این مطلب رو مطالعه کنید.

13. نقل قول: این که این کار برای همسرتون لذت‌بخش باشه ممکنه به نظر عجیب بیاد ولی در واقع عجیب نیست.
    پیشنهاد می‌کنم این مطلب رو مطالعه کنید.

با سلام و تشکر از شما ایا این مطلب علمی و تایید شده است

14. saabaa103 نوشته است: با سلام من هم در رابطه با در خواستهای غیر متعارف همسرم سوالی داشتم امیدوارم بتونید راهنماییم کنید . در هنگام نزدیکی همسرم ازم می خواد که انگشت داخل مقعدش کنم و میگه بیشتر لذت می برم .به نظر شما این یک مشکل روانی هست یا طبیعی؟

saabaa103 نوشته است:
    با سلام و تشکر از شما ایا این مطلب علمی و تایید شده است

سلام

مشکلی نیست دوست من
    همون‌طور که دوست‌مون به شما لینک دادن، باید بگم قبلا در مورد Prostate Milking صحبت کردیم
    لینک زیر رو هم مطالعه بفرمایید.

Prostate Milking

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید